Zabezpečení vozů

Je tomu už více než 28 let, co naše firma nainstalovala první autoalarm – byl to jeden z prvních typů značky Jablotron. Od té doby tento obor zaznamenal spoustu inovací. Přišly první verze s GSM dohledy a do party přibyla i GPS lokalizace.

Ale se zabezpečením vozu souvisí také veškeré ostatní prvky, které vůz ochraňují během provozu a nebo dokonce v případě antiradarů zajišťují určitou ochranu i samotnému řidiči. 

Jedná se o veškeré typy parkovacích asistentů a kamer, preventivní pískování skel, ale i prověření původu vozidla, kdy je chráněn potenciální budoucí majitel vozu před nákupem jakýmkoli způsobem podvodného vozu.

Patří sem i v poslední době často využívaná palubní kamera – chcete-li blackbox – jednoduše zařízení, které nahrává dění před, popř. i za autem a tudíž máte v případě nehody, nebo jiné nepříjemné silniční situace, záznam o skutečném stavu dění. Ani žádný pirát silnic si pak na vás ve svém zaručeně “pravdivém” tvrzení nepřijde.

Nabízíme vše od odpuzovačů hlodavců (ochrana proti prokousaným hadicím v motorovém prostoru) po komfortní systém dálkového startování vozu – to pro změnu “zabezpečuje” dostatečné teplo / nebo chlad pro nastupující osádku vozu.

Autoalarmy

Široká nabídka alarmů od zn. Jablotron, Keetec, Magicar – na 100 % existuje optimální zabezpečení (vhodný poměr cena/výkon) i pro váš vůz. Naši specialisté a technici s vámi najdou vždy to nejvhodnější řešení. Zabezpečení vozu může začít již na hranici několika set Kč až po několik desítek tisíc Kč za profesionální GSM/GPS dohledové systémy.

Rádi vám připravíme nabídku dle vašich požadavků přímo pro váš vůz vč. komplexní odborné instalace.
vč. montáže od 6.290 Kč
Produktové balíčky

Moto alarmy

Bojíte se o svojí mašinu? V dnešní „divočině“ není divu. Zabezpečte si svého dvoukolého miláčka a budete mít zase o něco klidnější život.
vč. montáže od 3 800 kč
Produktové balíčky

Pandora

Bezpečnostní systém Pandora poskytuje motoristům tu nejvyšší úroveň zabezpečení doplněnou řadou pokročilých funkcí včetně dálkového startu, ovládání nezávislého topení, online GPS lokalizace, historie jízd a mnoho dalšího. Systém pandora je doslova prošpikován senzory, které sledují snad vše, co se kolem vašeho vozu děje (senzor pohybu, náklonu, otřesu, detekce dopravní nehody, …).

To vše můžete mít doslova na dosah prstu ve své mobilní aplikaci nebo na monitoru počítače. Veškeré informace o vašem vozidle se online přenášejí přímo k vám – Více informací.

Skryté vypínače, imobilizéry

Nejjednodušší systém zabezpečení / vhodný paralelní způsob zabezpečení. Není samospásný ale může zdržet. Jen je potřeba vědět, které okruhy přerušit a jak je správně maskovat.

Skryté tlačítko – základní zabezpečení automobilu: Cena 1.290 kč
Bezkontaktní Imobilizér IMOTEC: Cena 3.690 kč
Bezkontaktní Imobilizér KEETEC TS IMO: Cena 3.990 kč

Centrální zamykání / dálkové ovládání CZ

Doba, kdy bylo nutné obíhat celý automobil a kontrolovat popř. zamykat ty dveře, u kterých neposlušný spolujezdec zapomněl zamáčknout čudlík, je už dávno pryč. Nedivte se… spolujezdec už na to není zvyklý, jelikož ceny centrálních zamykání příp. dálkových ovládání jsou na takové úrovni, že pokud jej ještě nemáte nainstalovaný, tak je nejvyšší čas se u nás objednat na montáž!

Dálkové ovládání vč. montáže od 2.450 Kč
Centrální zamykání vč. montáže od 4.990 Kč
Produktové balíčky

Bezpečnostní značení oken CEBIA

Prevence je nejsilnější způsob zabezpečení. Kombinací více způsobů zabezpečení docílíte o to silnější ochrany. Vypískovaný a registrovaný kód na vašem voze (nebo vypískovaný VIN kód) způsobí vašemu vozu ten handicap, že si zloděj vybere pravděpodobně ten o pár metrů dál, který takto označen není. 

SBZ OCIS – značení oken kódem CEBIA – 7 znaků – technologie pískování: Cena 1 700 Kč
EUROVIN OCIS – značení oken kódem VIN – 17 znaků – technologie pískování: Cena 1 700 Kč
SOZ OCIS – značení oken kódem VIN – 17 znaků – technologie pískování: Cena 1 700 Kč

Scroll to Top