O společnosti

Historie naší společnosti

Vznik firmy M+H se datuje k roku 1996 a od prvopočátku své zboží a služby nabízíme přes kamennou prodejnu tak i přes internetový obchod. Firma vznikla jako OSVČ M+H Michal Roud, v roce 2004 pak vznikla společnost 1 st M+H s.r.o. jako hlavní organizace, která během roku 2015 převzala veškeré obchodní aktivity.

První provozovna byla v Poděbradově ulici 12 a měla 14m2. Hned v druhém roce došlo k rozšíření, pak ještě 3x a ve finále jsme se přestěhovali v roce 2005 do Kollárovy 32, kde jsme měli 120m2 showroom, 100m2 zázemí a sklad včetně 150m2 servis a dílna.

Na konci roku 2014 naše firma získala certifikát kvality napříč všemi obory ISO 9001:2009!

Od roku 2013 do dubna 2015 probíhala výstavba našeho nového sídla v komerční zoně (300m od OC Olympia). Zde na Vás čeká showroom 340m2 a dalších 400m2 servisního a skladového zázemí včetně parkoviště pro zákazníky přímo před budovou.

Od konce dubna 2015 jsme otevřeli dveře nového showroomu naším zákazníkům. Bylo tomu tak téměř po 19ti letech našeho působení na českém trhu.

Zprvu naše firma nabízela výpočetní techniku, autorádia / car hifi, zabezpečení automobilů, poté jsme rozšířili naší činnost o chiptuning a po roce 2000 postupně i ostatní obory z dnešní široké nabídky (zabezpečení objektů, kamerové systémy, navigace, GPS monitoring, přístupové a docházkové systémy)

Kamenná prodejna

Největší showroom v ČR ve svém oboru

Od roku 1996 nabízí naše společnost své produkty a služby v kamenné prodejně se servisem (dílnou).

Náš současný showroom má úctyhodných 340m2 a oprávněně jej tak můžeme titulovat jako největší showroom v ČR ve svém oboru.

Showroom byl dokončen v dubnu 2015. Je situovaný v blízkosti obchodního centra Olympia na Písecké ulici (křižovatka Písecká / Ovesná) v blízkosti sjezdu z dálnice D5 od Prahy, Rozvadova a také na přivaděči od Českých Budějovic.

M+H_08_1

Co u nás můžete najít zajímavého a jedinečného?

18m dlouhý multimediální panel, který čítá 74 zprovozněných zařízení
(42x autorádia 1DIN, 12x multimediální zařízení 2DIN , 4x stropní monitory,
16x navigace – pro pevnou montáž)

funkční interaktivní demo panel objektového zabezpečení a auto-zabezpečení
(můžete si plnohodnotně vyzkoušet ovládání objektového zabezpečení a auto-zabezpečení)

10m2 interaktivní demo panel kamerových systémů,
přístupových/docházkových systémů, domovních zvonků a domácích audio/video telefonů (můžete vidět a zhodnotit obraz veškerých možných typů kamer)

další 4 interaktivní sloupové panely pro jednotlivé druhy našeho sortimentu
(antiradary, hands-free sady, couvací kamery a senzory, vyhřívání sedadel, plastové a elektrické adaptéry, GPS systémy, systémy pro odpuzování hlodavců a další a další…)

celkem 32m panelů s reproduktory všech druhů a velikostí, subwoofery a zesilovači, basové boxy, tlumící materiály, kabely a mnoho dalšího!

8m visacích panelů s drobným elektro a montážním příslušenstvím
napájecí kabely, pojistková pouzdra, elektrické připojovací redukce, pojistky…

vystavené ukázkové vozy s průřezem veškerého možného vybavení od naší firmy (vozy se průběžně mění – v nejbližší době plánuje trvalou expozici Octavia II ve velice nestandardním provedení – bude to doslova průřez naší činností)

více jak 16m2 dětský koutek včetně prodejní expozice úžasných dětských elektromobilů a odrážedel Buddy Toys zvučných automobilových značek (licencovaných) s možností zkušební jízdy, sledování pohádek pro děti a dalšího vyžití

coffee bar včetně příjemného a pohodlného posezení pro naše zákazníky
s možností občerstvení a Wi-Fi Free

miniatura zahradního/koupacího jezírka (cca 3,5 x 2m)
včetně vodních obyvatel