O společnosti

Historie naší společnosti

Vznik firmy M+H se datuje k roku 1996. Od prvopočátku své zboží a služby nabízíme přes kamennou prodejnu i přes internetový obchod. Firma vznikla jako OSVČ M+H Michal Roud, v roce 2004 pak vznikla společnost 1 st M+H s.r.o. jako hlavní organizace, která během roku 2015 převzala veškeré obchodní aktivity společnosti.

První provozovna byla v Poděbradově ulici 12 a měla 14m2. Hned v druhém roce došlo k rozšíření, které se postupem času opakovalo ještě třikrát. V roce 2008 jsme se přestěhovali do Kollárovy 32, kde jsme využívali 120m2 showroom, 100m2 zázemí a sklad včetně 150m2 servisu a dílny.

Na konci roku 2014 naše firma získala certifikát kvality napříč všemi obory ISO 9001:2009!

Od roku 2013 do dubna 2015 probíhala výstavba našeho nového sídla v komerční zóně na Písecké ulici pouhých 300 metrů od nákupního centra Olympia. Zde na Vás čeká showroom o rozloze 340m2 a dalších 400m2 servisního a skladového zázemí včetně parkoviště pro zákazníky přímo před budovou.

Od konce dubna 2015 jsme otevřeli dveře nového showroomu naším zákazníkům. Bylo tomu tak téměř po 19ti letech našeho působení na českém trhu.

Zprvu naše firma nabízela výpočetní techniku, autorádia / car hifi, zabezpečení automobilů, poté jsme rozšířili naší činnost o chiptuning a po roce 2000 postupně i ostatní obory z dnešní široké nabídky (zabezpečení objektů, kamerové systémy, navigace, GPS monitoring, přístupové a docházkové systémy, …)

Kamenná prodejna

Největší showroom v ČR ve svém oboru

Od roku 1996 nabízí naše společnost své produkty a služby v kamenné prodejně se servisem (dílnou).

Náš současný showroom má úctyhodných 340m2 a oprávněně jej tak můžeme titulovat jako největší showroom v ČR ve svém oboru.

Showroom byl dokončen v dubnu 2015. Je situovaný v blízkosti obchodního centra Olympia na Písecké ulici (křižovatka Písecká / Ovesná) v blízkosti sjezdu z dálnice D5 od Prahy, Rozvadova a také na přivaděči od Českých Budějovic.

Co u nás můžete najít zajímavého a jedinečného?

● 18m dlouhý multimediální panel, který čítá 74 zprovozněných zařízení
42x autorádia 1DIN, 12x multimediální zařízení 2DIN , 4x stropní monitory,
16x navigace – pro pevnou montáž

● Funkční interaktivní demo panel objektového zabezpečení a auto-zabezpečení
Můžete si plnohodnotně vyzkoušet ovládání objektového zabezpečení a auto-zabezpečení.

● Další 4 interaktivní sloupové panely pro jednotlivé druhy našeho sortimentu
Antiradary, hands-free sady, couvací kamery a senzory, vyhřívání sedadel, plastové a elektrické adaptéry, GPS systémy, systémy pro odpuzování hlodavců a další.

● Celkem 32m audio panelů
Obsahuje reproduktory všech druhů a velikostí, subwoofery, zesilovače, basové boxy, tlumící materiály, kabely a mnoho dalšího.

● 8m visacích panelů s drobným elektro a montážním příslušenstvím
Napájecí kabely, pojistková pouzdra, elektrické připojovací redukce, pojistky…

● Ukázkový vůz s průřezem veškerého možného vybavení od naší firmy
Škoda Octavia II ve velice nestandardním provedení – doslova průřez naší činností

● Příjemné a pohodlné posezení pro naše zákazníky
S možností občerstvení a Wi-Fi Free

Miniatura zahradního/koupacího jezírka (cca 3,5 x 2m)
Včetně oblíbených rybích obyvatel

Scroll to Top