O společnosti

Historie naší společnosti

Vznik firmy M+H se datuje k roku 1996. Od prvopočátku své zboží a služby nabízíme přes kamennou prodejnu i přes internetový obchod. Firma vznikla jako OSVČ M+H Michal Roud, v roce 2004 pak vznikla společnost 1 st M+H s.r.o. jako hlavní organizace, která během roku 2015 převzala veškeré obchodní aktivity společnosti.

První provozovna byla v Poděbradově ulici 12 a měla 14m2. Hned v druhém roce došlo k rozšíření, které se postupem času opakovalo ještě třikrát. V roce 2008 jsme se přestěhovali do Kollárovy ulice 32, kde jsme využívali nejen showroom, ale provozovali jsme zde i servis a dílnu.

Jsme držiteli certifikátu kvality napříč všemi obory ISO 9001:2016!

Od roku 2013 do dubna 2015 probíhala výstavba našeho nového sídla v komerční zóně na Písecké ulici pouhých 300 metrů od nákupního centra Olympia. Zde na Vás čeká nejen showroom nabitý nadstandardním vybavením pro vaše vozy ale i chiptuningová dílna, válcová zkušebna a zázemí pro zákazníky včetně vnitřního biologického jezírka s okrasnými rybami a parkoviště přímo před budovou.

Od konce dubna 2015 jsme otevřeli dveře nového showroomu naším zákazníkům. Bylo tomu tak téměř po 19ti letech našeho působení na českém trhu.

V současné době nabízíme prodej a montáž zboží v oboru nadstandardního vybavení automobilů, chiptuning, tedy komplexní úpravu softwaru řídící jednotky atomobilu a vodíkovou dekarbonizaci motoru.

Kamenná prodejna

Od roku 1996 nabízí naše společnost své produkty a služby v kamenné prodejně se servisem (dílnou).

Showroom byl dokončen v dubnu 2015. Je situovaný v blízkosti obchodního centra Olympia na Písecké ulici (křižovatka Písecká / Ovesná) v blízkosti sjezdu z dálnice D5 od Prahy, Rozvadova a také na přivaděči od Českých Budějovic.

Scroll to Top