OEM Navigační jednotky ZENEC E>GO

ZENEC řady E>GO pro specifické vozy

Jedná se o inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro daný typ vozidla. Díky specifické konstrukci, sladěnému podsvícení tlačítek se zbytkem vozu a přizpůsobenému designu předního panelu, zapadne špičková multimediální navigace od ZENECu do vašeho automobilu bez nutnosti plastových či jiných redukcí. Dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze je pohodlně ovládat pomocí dotykového displeje s vysokým rozlišením. Naviceiver Zenec není jen obyčejné rádio s navigací. Zenec se propojí s originální sběrnicí vozu a funguje jako celek, a proto se bez problémů propojí s elektronikou vozu a vy můžete pohodlně používat ovládání na volantu, multifunkční displej u řidiče, optický parkovací systém (OPS) nebo zobrazovat stav klimatizace. Nyní si v autě vychutnáte bohaté možnosti zábavy na cestách.

  1. Získáte křišťálově čistý příjem rádia, a to včetně DAB+ (*musí podporovat daný typ)
  2. S vestavěnou CD/DVD mechanikou a USB portem přehrajete nejnovější formáty zvuku i videa.
  3. S výkonným modulem Bluetooth například od Parrotu, nyní navíc s podporou databází, získáte snadný přístup k funkcím telefonu a bezdrátovému streamování hudby z Vašeho telefonu.
  4. Do cíle vás vždy spolehlivě a bezpečně dovede balíček obsahující mapy 44 evropských zemí, databáze bodů zájmu a prémiová databáze více než 6 milionů POI.

 Optimální kvalitu zvuku zajistí zesilovač 4 x 50 W se sadou DSP (ekvalizace, časová synchronizace a předvolby vozidel).

K naviceiveru Zenec lze také snadno připojit a přes dotykovou obrazovku pohodlně ovládat parkovací kameru. Kamera se automaticky aktivuje zařazením zpátečky. Bez ohledu na konkrétní model kamery si můžete zobrazit nastavitelné mřížky, které vám pomohou s odhadem vzdálenosti.

Prostřednictvím připojení Smartlink a se speciálním příslušenstvím ZENEC připojíte smartphony nebo jiná multimediální zařízení, která pak můžete pohodlně ovládat přímo z naviceiveru. Rozhraní Smartlink zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a bohaté možnosti připojení do budoucnosti. V kombinaci s rozhraními HDMI, DVB-T a MiracastSmartlink z nabídky příslušenství.

ZENEC systém E>GO je ideálně připraven i na budoucí vývoj v oblasti multimédií.

O značce ZENEC

Značka ZENEC představuje perfektní řešení pro vaše vozidlo v oblasti multimediální zábavy a navigace. Široký výběr modelů zahrnuje přístroje řady E>GO (pro specifická vozidla), multimediální navigační přístroje pro karavany, obytné vozy, dodávky a kamiony, univerzální 2-DIN multimediální navigační stanice i multimediální stropní i univerzální monitory.

ZENEC je stabilní značka na českém trhu, která si našla místo v oblasti car-multimedií (tedy auto multimedií) a navigací. Se svými přístroji E-GO (z Exchange & Go ..tedy vyměň a jeď) přišla s unikátem svého druhu pro implementaci multimediálního a navigačního přístroje přímo do konkrétních typů automobilů. Padne tedy do vozu nejen designem a tvarem, ale také veškerými komunikačními dovednostmi s automobilem od klimatizace, přes ovládání na volantu až po couvací systém.

Jsou to přístroje typu all-in-one (tedy vše v jednom) a tudíž nechybí např. autorádio, navigace, i-Pod podpora, handsfree, možnost couvací kamery, TV tuneru, čtečka karet, USB, zadní stropní (nebo opěrkový) monitor apod. … To vše zabalené do designového přístroje určeného vždy pro konkrétní typ vozu a svými schopnostmi zásadně převyšující možnosti originálního příslušenství automobilů. Snad i proto se řada dovozců a prodejců automobilů uchýlila k ZENECu jako k primární značce nabízeného multimediálního a navigačního systému.

Projděte si v klidu sami možnosti, funkce a design těchto zařízení a posuďte sami. Stále platí, že “originál je jen jeden”… Spousta čínských výrobců (a nejen těch) se záhy pustila také do obdobného typu přístrojů, ty se ale dost často potýkají se zásadními SW ale i HW problémy souvisejícími i s tím, že daný SW a mapové podklady jsou velmi často nelegálně instalované. ZENEC, zaštítěný švýcarskou firmou ACR měl již tyto “porodní” problémy za sebou v době, kdy ostatní ještě ani netušili… Ale teď už se nenechte rušit a nahlédněte do možností těchto přístrojů.

Scroll to Top