Pevně montované

Komplexní řešení pro ochranu proti radarům Protector je určeno pro pevné zabudování – skrytou montáž do vozidla. Jedná se o nejlepší antiradar jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar “legální” ve všech státech světa.

Výhody / nevýhody

+ Vynikající detekce 10/10
+ Minimum falešných poplachů 10/10
+ 100% ochrana proti laserům
+ 100% GPS databáze pevných radarů
+ Detekuje slovenský MultaRadar CD
+ Naprosto diskrétní
+ Precizní technické zpracování
+ Možnost kombinace s rušičkou

– Vyšší pořizovací cena

Cena vč. instalace od 45 990 Kč 

Zvenku nerozpoznatelná montáž

Antiradar Protector je nabízen s několika variantami radarového modulu:

 • Základní verze 850cz používá léty provozu osvědčenou radarovou anténu světové jedničky BELTRONICS. Vyznačuje se tak spolehlivou detekcí mikrovlnných radarů. Bohužel na dnešní dobu má v porovnání s novými modely více falešných poplachů, zejména ve velkých městech.
 • Pokročilá verze 950cz používá novou, na přelomu let 2014/2015 vyvinutou radarovou anténu progresivního výrobce Genevo. Vyznačuje se vynikající citlivostí při detekci mikrovlnných radarů a minimem falešných poplachů. Tuto variantu hodnotíme jako nejlepší v poměru CENA/VÝKON.
 • Ještě pokročilejší verze 960cz používá novou, v roce 2015 vyvinutou radarovou anténu od výrobce Genevo, která vyniká vylepšenou detekcí. Oproti modelu 950cz má znatelně vyšší citlivost při detekci mikrovlnných radarů se zachovaným minimem falešných poplachů.
 • Nejvýkonnější verze 950Mcz používá moderní, v roce 2013 vyvinutou radarovou anténu světové jedničky BELTRONICS. Oproti modelu 950cz a 960cz dokáže detekovat také na Slovensku používaný a ostatními antiradary nedetekovatelný radar typu MultaRadar CD.

 Antiradar Protector získal ATEST Ministerstva dopravy ČR.

Uživatelské rozhraní

Antiradar Protector s uživatelem jako jediný komunikuje plně v českém jazyce a jeho ovládání je jednoduché a intuitivní i pro naprosté laiky. Po vložení paměťové karty z antiradaru do počítače můžete nastavení vašeho antiradaru pohodlně a jednoduše přizpůsobit vašim požadavkům.

Naprosto diskrétní

Obrovskou předností antiradaru Protector je absence různých displejů a dalších designově rušivých prvků, které jsou uživatelským rozhraním antiradaru Protector jednoduše překonány. Ve vozidle máte jen jedno malé ovládací tlačítko, které, pokud byste o něm nevěděli, v interiéru ani sami nenaleznete.

GPS databáze

Antiradar Protector disponuje nejpokročilejšími funkcemi GPS, přičemž dokáže inteligentně a včasně vyhodnocovat rychlost vozidla a té přizpůsobovat vzdálenosti varování na místa, která vyžadují vaši pozornost. Navíc jako jediný obsahuje stoprocentní, přesnou a hlavně jednoduše aktualizovatelnou databázi veškerých fixních radarů v ČR. Samozřejmostí je možnost přidat si za jízdy vlastní místo a opravdoví “fajnšmekři” mohou databázi uloženou na SD kartě libovolně měnit nebo jednoduše importovat databázi vlastní.
Nikdy více na červenou / RedLightCamerarejection:
Již nikdy se Vám nestane, že nestihnete oranžovou! Databáze obsahuje místa, kde je prováděna automatická kontrola jízdy na červenou a před daným místem tak budete vždy včas informováni.

Kniha jízd / Mileage Log

Antiradar Protector nepřetržitě ukládá nejen veškeré své provozní údaje, radarové poplachy a další důležité informace, ale také kompletní informace o poloze a rychlosti vozidla a díky těmto údajům ve spojení s programem pro tvorbu knihy jízd je skvělým pomocníkem pro účely daňové evidence, což mnoha lidem ušetří soustu času. Samozřejmostí je možnost volby služebních nebo soukromých jízd.

Kontrola správnosti funkce radarů / PoliceCheck

Nyní již nekontroluje policie vás, ale vy policii! Přišla vám složenka za překročení rychlosti a nejste si jisti, zda jste se přestupku skutečně dopustili? I radary mohou dělat chyby! Během několika vteřin po vložení SD karty z vašeho antiradaru do PC zjistíte, jakou rychlostí se vaše vozidlo pohybovalo a zda se v předmětnou dobu vůbec nacházelo na údajném místě změření. Samozřejmostí jsou také údaje o tom, zda se na daném místě skutečně rychlost měřila.

Jednoduché nastavení a aktualizace přes PC

Chcete si být opravdu jisti aktuálností vaší databáze fixních hrozeb? Není nic jednoduššího než vložit paměťovou kartu z vašeho antiradaru do PC a veškeré další kroky přiložený program udělá za vás.

Nastavení antiradaru pro jízdu v cizině

Neexistuje jednodušší řešení, pouhým stiskem tlačítka přepínáte mezi nastavením radarových pásem pro ČR a Evropu. O zvoleném nastavení jste samozřejmě hlasově informováni, takže se nemůže stát, že byste omylem zvolili špatná pásma.

Redukce falešných poplachů / EnhancedFalsingRejection

Antiradar Protector díky unikátním algoritmům v ČR prakticky nemá falešné poplachy. V cizině, kde některá radarová pásma používaná k měření rychlosti jsou často sdílena i s jinými systémy, se s konvenčními antiradary často stává, že antiradar vyhlásí radarový poplach, i pokud žádný radar není nablízku. Unikátní funkce antiradaru Protector si poradí i s tímto problémem a díky třem důsledně navrženým režimům filtrace zajišťuje včasnou detekci při zachování vysoké odolnosti vůči falešným poplachům.

Radarová ochrana / RadarConnect

V zemích, kde je používaní radarových detektorů dovolené, vás antiradar Protector na policejní radar vždy včas upozorní. Osvědčená a v tomto produktu ještě vylepšená technologie světové jedničky Beltronics a progresivního výrobce Genevo, posouvají úroveň detekce radarů zase o úroveň výše a vy se na tento antiradar můžete 100% spolehnout.

Laserová ochrana / LaserConnect

Protector umí jako jediný na světě přímo komunikovat s nejznámějšími modely laserových rušiček. Volitelně vám tedy zajistí 100% laserovou ochranu. Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace funkcí rušičky a tím i “legalizace” například pro cestu do regionů, kde je jejich použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v “provozu-schopném stavu” nebo “používána”, přičemž její držení není zákonem zakázáno.

Úsekové měření / Sectioncameras

Nejčastější postihy za překročení rychlosti jsou právě z úsekových měření. S Protectorem budete vždy a včas varováni a v případě překročení rychlosti budete náležitě informováni.

Legální po celém světě / WorldWideLegal

Cestujete do zemí, kde je použití antiradaru zakázáno? Pohodlně, během několika vteřin můžete deaktivovat funkce antiradaru a využívat pouze legální funkce jako je “kniha jízd” nebo “GPS body zájmů”. Tím váš antiradar 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině evropských zemí.

SpeedSelect

Antiradar Protector disponuje unikátní kombinací funkcí, které zajistí vždy včasné varování a zároveň řidiče zbytečně neruší. Vzdálenost upozornění na radary je závislá na aktuální rychlosti. Lze si nastavit také minimální rychlost, při které budete před radarem varováni.

Rada před nákupem

 • Pro docílení opravdu 100% ochrany i proti laserovým měřičům doporučujeme kombinaci antiradaru Protector s produktem AntiLaser.

Ve spojení s laserovou rušičkou Vám antiradar Protector zajišťuje prakticky 100% ochranu proti změření všemi v ČR používanými radary. Antiradar Protector využívá k radarové detekci vylepšenou anténu platforem výrobců Genevo a Beltronics. Ty dokáží o přítomnosti radaru typu Ramer informovat na dostatečnou vzdálenost a poskytnout tak řidiči dostatečnou dobu na reakci a korekci rychlosti. Navíc pomocí volitelného příslušenství, tzv. Antenna boosteru, můžete už tak vynikající citlivost ještě vylepšit. Zvýšení citlivosti se pohybuje v rozmezí 30 až 50 % a tak antiradar Protector dosahuje naprosto unikátních detekcí!

Operační pásma (mohou se v závislosti na konkrétní verzi modelu mírně lišit)

 • K-band 24.150 GHz ± 100 MHz
 • K Narrow:
 • K1 24,075 GHz ± 25 MHz
 • K2 24,100 GHz ± 25 MHz
 • K3 24,125 GHz ± 25 MHz
 • K4 24,150 GHz ± 25 MHz
 • K5 24,175 GHz ± 25 MHz
 • K6 24,212 GHz ± 37 MHz
 • Ka-band 34.700 GHz ± 1300 MHz
 • KaNarrow:
 • Ka1 33,800 GHz ± 100 MHz
 • Ka2 34,000 GHz ± 100 MHz
 • Ka3 34,330 GHz ± 130 MHz
 • Ka4 34,700 GHz ± 100 MHz
 • Ka5 35,100 GHz ± 100 MHz
 • Ka6 35,500 GHz ± 100 MHz

Rozměry (mm)

 • 9,4 cm x 11,0 cm x 3,1 cm (radarová anténa)
 • 0,6 cm x 1,8 cm x 1,8 cm (ovládání)
 • 1,8 cm x 5,8 cm x 6,0 cm (GPS modul)
 • 5,7 cm x 5,4 cm x 5,7 cm (reproduktor)
Scroll to Top