Antiradar Protector s atestem Ministerstva dopravy

Antiradary Protector ve verzích 800, 850 a 950 vyhověly náročným testům v pověřené zkušebně Ministerstva dopravy České republiky TÜV SÜD Czech s.r.o.

Ministerstvem dopravy České republiky bylo uděleno rozhodnutí, že výše zmiňované detektory jsou schválené pro montáž do vozidel jako dodatečné elektronické příslušenství, konkrétně přímo “Detektor radarového vysílání”.

Rozhodnutí a ATEST 8SD 3477:

Dokumenty, vystavené nezávislou zkušebnou TÜV SÜD Czech s.r.o., jednoznačně popisují funkci zařízení, instalovaného ve vozidle. Nemusíte se proto obávat policejní kontroly. Pokud se službu konající policista bude dotazovat, co to máte instalováno ve vozidle, stačí se odkázat na platnou homologaci, případně dokumenty k zařízení dotyčnému policistovi předložit.

LEGÁLNÍ PO CELÉM SVĚTĚ / WORLDWIDE LEGAL:

Cestujete-li do zemí, kde je použití radarového detektoru zakázáno, pohodlně, během několika vteřin můžete deaktivovat funkce detektoru a využívat pouze legální funkce, jako je “kniha jízd”, nebo “GPS body zájmů”. Tím vaše zařízení 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině Evropských zemí.

Scroll to Top