Ostatní autoelektronika

Dálkové starty automobilů

Představte si mrazivé lednové ráno, kdy za ranního rozbřesku odjíždíte svým vozem do zaměstnání. Teplota skomírá hluboko pod bodem mrazu a vy byste dali cokoliv za to, mít auto co nejrychleji vyhřáté na příjemnou teplotu. S dálkovým startem iDataStart tomu můžete snadno předejít. Stačí jen s dostatečným předstihem z tepla domova aktivovat dálkový start motoru společně s vytápěním a drkotání zubů můžete nechat minulosti. Dálkový start můžete uplatnit i v horkých letních měsících, kdy jistě oceníte chladivé schopnosti klimatizace.

Kompletní informace se dozvíte v sekci Dálkové starty automobilů. Tuto funkci nabízí i vybrané verze systému Pandora.

Vyhřívání sedaček

Pro všechny, co si potrpí na kvalitně vyhřáté sedadlo ve svém autě, máme řešení. Umíme vyřešit vyhřívání nejen přídavným potahem na sedadlo tak instalací přímo pod textilní čalounění. S námi stačí už jen zmáčknout tlačítko a nechat zimu pouze za okny.

Kompletní informace se dozvíte v sekci Vyhřívání sedaček.

Odpuzovače hlodavců

Myslíme si, že není potřeba tento typ produktu příliš rozvádět. Rozehřátý motor láká spoustu vymrzlých savců a nabádá je k úkrytu. No a ten si musí upravit k obrazu svému. Co kdyby tam bylo někde něco k snědku.  Už nikdy prokousané hadice, kabely od svíček a tlumení haupny. Hlodavci – nechte si zajít chuť!

Kompletní informace se dozvíte v sekci Odpuzovače hlodavců.

Scroll to Top