Přehled – GPS dohledové systémy & elektronické knihy jízd

TRACKIMO 3G Optimal – GPS lokátor

TRACKIMO 3G Optimal – TRACKIMO 3G je kompaktní, lehké a vodě-odolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností pro dohled nad vším, co se hýbe, s možností dohledu vozových parků vč. knihy jízd, řešení automatického přehledu diet při zahraničních cestách, tzn. komplexní FLEET řešení. Naprostým unikátem je, že SLUŽBA je dostupná na celém světě a přístup k ní je prostřednictvím mobilní aplikace a stránky www. Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.
Cena vč. ročního provozu po celém světě je neuvěřitelných 2.790,- Kč vč. DPH
Jedná se o nejvýhodnější a nejrevolučnější GPS dohled na českém trhu!
cena samotného zařízení 790,- vč. DPH
cena napájecího adaptéru při instalaci do vozu 290,- vč. DPH
cena montáže 900,- bez DPH
další rok provozu 2000,- Kč vč. DPH
Rádi Vám připravíme řešení na míru v rámci Vašeho vozového parku nebo potřebného řešení monitoringu čehokoli vč. individuální cenové nabídky!

Jablotron CU-07a / CU-08

Jablotron CU-07a – nejjednodušší způsob vedení knihy jízd, jednoduchá a rychlá montáž, stačí zapojit do zapalovače ve vozidle. Poskytujeme i skrytou montáž s přímým připojením na el. síť vozidla. GPS a GSM anténa je u tohoto modelu integrována přímo v jednotce.
Cena zařízení 4490,- vč. DPH
Cena montáže 1210,- vč. DPH
měsíční náklady 181,50 Kč vč. DPH/měsíc v rámci ČR
v případě potřeby + 302,50 Kč vč. DPH/měsíc v zahraničí
V případě, že se rozhodnete využívat pouze služeb po ČR a přesto vyrazíte do zahraničí, jednotka i v zahraničí stále sbírá informace. Tyto informace však nejsou ihned odesílány na server, ale jsou odeslány až při příjezdu zpět na naše území.
Jablotron CU-08 – funkce shodné s modelem CU-07, doplněno možností přepínání soukromá / služební jízda, dvěma logickými vstupy a jedním spínatelným výstupem, možnost identifikace řidiče pomocí bezkontaktní karty/přívěsku (volitelné příslušenství). U modelu CU-08 je již potřeba odborná montáž. GPS a GSM anténa je u tohoto module externí (součást balení).
Cena zařízení 5990,- vč. DPH
Cena montáže 1210,- bez DPH
měsíční náklady 181,50 Kč bez DPH/měsíc v rámci ČR
v případě potřeby + 302,50 Kč bez DPH/měsíc v zahraničí

Patriot XV

PATRIOT XV – slouží k plně automatickému vytváření elektronické knihy jízd, umožňující přehledné zobrazení jízd prostřednictvím webové aplikace v měsíčním, týdenním nebo denním přehledu. Snadno zjistíte veškeré informace ke každé jízdě, jako například místo a čas začátku a konce jízdy, ujetá vzdálenost, celkový čas jízdy, celkový čas stání na místě, průměrná a maximální rychlost, typ jízdy (služební nebo soukromá), informace o tankování, účel jízdy, identifikace řidiče atd. Novinkou je integrovaná funkce pro zabezpečení vozidla proti krádeži s přenosem poplachu pomocí SMS a volání.
PATRIOT XV je určen k záznamu dat o pohybu vozidla (elektronická kniha jízd) a k zabezpečení vozidla. Funkční vlastnosti lze rozšířit celou řadou příslušenství (Dallas, RFID, palivová měrná tyč, snímač teploty CAN bus atd). Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájecího napětí. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky (120 x 60 x 25 mm) a integrované anténě GSM. K nastavení všech parametrů jednotky slouží uživatelsky přehledný nastavovací webový portál. Jako nouzová alternativa nastavení jednotky PATRIOT XV je připraven soubor nastavovacích SMS zpráv. Komunikační modul PATRIOT XV je zajištěn bezpečnostním kódem.
– Malé rozměry
– Montáž na skryté místo (snížení možnosti odpojení)
– Záložní akumulátor pro provoz i po odpojení autobaterie
Jednotka vyžaduje odbornou montáž.
Cena zařízení 4702,- bez DPH
cena montáže 1000,- bez DPH
měsíční náklady 170,- Kč bez DPH / měsíc ČR
v případě potřeby zahraničí + 60 Kč bez DPH/měsíc

Scroll to Top