Couvací kamera pro Toyotu Proace Verso

Reagujeme na poptávku naši zákazníků, pro které je couvací kamera pro vůz Toyota Proace Verso nezbytností. V současné době dochází k dodávkám nových vozů Toyota, kterým oproti objednané výbavě chybí parkovací kamera v zadní části vozu. Tento nedostatek dokážeme napravit dodatečnou montáží parkovací kamery do prostoru třetího brzdového světla.

Toyota Proace Verso je kompaktní rodinná dodávka, se kterou není kvůli jejím rozměrům jednoduché couvat do neznámého prostoru nebo parkovat pozadu. Absence couvací kamery je tedy zásadní nedostatek, který může způsobit řadu nepříjemnosít. Neriskujte zbytečně zmačkané plechy nebo dokonce zranění některého z ostatních účastníků silničního provozu či chodců.

Naše dodatečně montovaná kamera s připojením do originálního multimediálního systému vozu dokáže spolehlivě snímat dění za vozem a dát vám absolutní přehled při přesném couvání. Elegantní montáž do speciálně uzpůsobeného krytu třetího brzdového světla vozu Toyota Proace Verso dává couvací kameře dostatečný rozhled a zásadním způsobem nezasahuje do designu vozu.

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu:

Michal Bejček
bejcek@mh.cz
608 474 676

Na funkčnost parkovací kamery se zapojením do originálního multimediálního systému se můžete podívat v našem videu s Peugeotem Traveller:

Scroll to Top