GPS dohled

GPS Monitoring je jeden z velice dynamicky se rozvíjejících oborů. Je to jen kousek od zabezpečení, jelikož se tímto systémem dá zabezpečit i krádež nebo podezřelé úbytky nafty. Pro majitele firem pak systémy zabezpečují přehledy o provozu vozového parku, informace o stavech stavebních strojů, poskytují zpětné statistiky o přepravní flotile, kvalitě jednotlivých řidičů (u LKW) a v neposlední řadě poskytují elektronickou knihu jízd, jak zákony vyžadují.

Naše firma instalovala tyto systémy již v roce 2004 a od té doby jsme takto vybavili stovky kamionů pro desítky přepravních společností, přes stovku stavebních a pracovních strojů a v neposlední řadě desítky firemních vozových parků osobních automobilů. Jako zvučné reference můžeme uvést firmu CS Cargo, Eurovia, ESA Kladno, Šmídl, Nadoko, servis již instalovaných zařízení APB Plzeň a mnoho dalších.

Cítíme se být nestranným subjektem pro posouzení a správné navržení optimálního systému, jelikož nejsme vlastníky ani vývojáři žádného monitorovacího systému a tudíž můžeme být v nabídce těchto zařízení a služeb naprosto nestranní.

Díky neustálé minimalizaci rozměrů těchto zařízení není problém monitoring osob z bezpečnostních důvodů, tzn. nabízí se využití pro děti či pro seniory (SOS tlačítko). Ve spojení s tlačítkem “nouze” se jedná o velice užitečné produkty. Doplňkem sekce jsou tzv. “vodní chůvičky”, které sice nemají GPS lokalizaci, ale do vzdálenosti až 50 metrů dají vědět, že se vaše dítě nachází ve vodě, což je velmi příjemná funkce pro rodiče, která může přinést spoustu klidu.

S GPS lokátorem dokážeme vyřešit

– Vzdálený dohled automobilů & vozových parků (fleet řešení) vč. systémů diet v zahraničí a pod.
– Elektronickou knihu jízd
– Dohled nad kamiony a nad pracovními stroji (a jejich provozními stavy)
– Vzdálená kontrola polohy vašich dětí / seniorů, možná kombinace s tísňovým SOS tlačítkem
– Lokace pohybu a kontrola opuštění hlídaného území vašich čtyřnohých miláčků
– Kontrolní monitoring zavazadel a balíků
– Dohledání drahých nejen leteckých modelů, dronů, dokladů, různých cenností

Trackimo – GPS lokátor fungující na celém světě – nejvýhodnější v ČR

TRACKIMO je kompaktní, lehké a voděodolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností. SLUŽBA je dostupná na celém světě a přístup k ní je prostřednictvím mobilní aplikace a stránky www. Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.

Více informací

Přehled – GPS dohledové systémy & elektronické knihy jízd

Scroll to Top