Užitečné informace – Jak vybrat autoalarm

Dnešní trh je velice rozsáhlý a je poměrně obtížné se v něm zorientovat. Tento rychlý a jednoduchý průvodce vám pomůže se v autoalarmech zorientovat. Vybrali jsme alarmy, které nejenom splňují požadavky na profesionální zabezpečení vozu, ale navíc mohou umět vám poslat sms nebo zavolat. Problémem není ani přesné sledování vozidla pomocí GPS. Mimo jiné jsou v nabídce i klasické standardní a osvědčené alarmy do automobilů i motocyklů.

Základní dělení autoalarmů dle třídy zabezpečení

Jednocestné autoalarmy
Jedná se o základní úroveň zabezpečení. Zajišťují ochranu dveří, kapoty, kufru a zapnutí zapalování. Dálkový ovladač slouží pouze k odemknutí a zamknutí vozidla. V případě poplachu se auto rozhouká, rozbliká a vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a odjet.

Dvoucestné autoalarmy
Jedná se o vyšší úroveň zabezpečení. Dálkový ovladač je vybaven LCD displejem a dokáže oboustranně komunikovat s automobilem. V případě poplachu se aktivuje siréna, automobil se rozbliká, vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a dálkový ovladač vám již signalizuje poplach.

GSM/GPS autoalarmy
Nejvyšší úroveň zabezpečení. V případě poplachu se aktivuje siréna, automobil se rozbliká, vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a vám přijde SMS zpráva a popřípadě alarm zavolá na přednastavená tel. čísla. V případě GPS autoalarmu texty SMS obsahují i GPS souřadnice či odkaz na mapu s přesnou polohou vozidla.

Instalace autoalarmu do vašeho vozu.

Potřebujete pomoci nový alarm nainstalovat? Navštivte náš showroom, kde naleznete několik možností zabezpečení vozidla. Poraďte se se specialisty, jaké zabezpečení vybrat a nechte si ho do auta nainstalovat od profesionálů! Odbornou montáž vám zajistí naši technici.

Scroll to Top