Navigace pro obytné vozy a karavany

Navigace pro obytné vozy a karavany

Systém v těchto navigačních jednotkách je speciálně upravený, tak že obsahuje přednastavené profily pro obytné vozy i nákladní automobily. V navigačním systému lze pak snadno nastavit rozměry a další specifikace vašeho pojízdného domova. Navigace vám pak automaticky nalezne takovou trasu, kudy váš vůz bez problémů projede. Dalším důležitým údajem pro řidiče nadměrných vozů je speciální databáze obsahující informace o více než 20000 kempech po celé Evropě, včetně jejich www stránek a kontaktních informací. Navigace dále obsahuje detailní mapy všech evropských zemí, realistické 3D zobrazení terénu, více než 10 milionů POI destinací.

Navigace Z-N720MH je novinka od ZENECu vybavená nejnovějšími multimediálními navigačními technologiemi a kvalitním bluetooth handsfree modulem Parrot. Ačkoliv Z-N720MH odpovídá rozměrům standardních 2-DIN zařízení, obsahuje tato inovativní navigace vyměnitelný přední panel, který překonává limity starších DIN modelů.

ZENEC Z-E3726 je inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro obytné vozy FIAT Ducato, Citroen Jumper a Peugeot Boxer. Z-E3726 dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze ho pohodlně ovládat z dotykového displeje.

Multimediální navigace ZENEC Z-E3715 je chytrý pomocník speciálně vyvíjený pro vozy Fiat Ducato, Citroen, Jumper a Peugeot Boxer. Specifická konstrukce a přizpůsobený přední panel zaručují, že naviciever od ZENECu perfektně zapadne do vašeho karavanu nebo obytného vozu.

Navigace ZENEC ZE-NC4612 je chytrý specialista pro vozy značky MERCEDES BENZ a VOLKSWAGEN Crafter. Specifický design s jantarovým a bílým podsvícením tlačítek a uzpůsobeným tvarem předního panelu zajišťuje, že se navigace od ZENECu skvěle hodí do vozů MERCEDES BENZ Sprinter II, Vito, Viano, A-Class a B-Class, například jako náhrada za systém Comand.

Scroll to Top