Užitečné informace o navigacích

Jak si vybrat správnou navigaci

Podívejte se sami, že naše nabídka je skutečně více než obsáhlá a kvalitou na nejvyšší možné úrovni. Ať už hledáte jakýkoliv druh navigace, u nás budete mít vždy jistotu, že si vyberete přesně takovou, kterou konkrétně hledáte. Máme v naší nabídce nejenom přenosné navigace, ale také modely označované jako 2DIN a stejně tak máme k dispozici Navigace pro specifické vozy. Ty jsou primárně určeny pro konkrétní typy vozů, kde mohou nahradit třeba nefunkční, nebo již nevyhovující model, popřípadě model bez navigace, který zde byl už v době, kdy jste si vůz pořídili.

Navigační jednotky už dávno nejsou jenom prostředkem, který vám umožní zjistit jen, kde se aktuálně nacházíte a kudy se dostanete do cíle pomocí GPS modulu. Jsou také jedinečnou možností, jak využívat mnoho doplňkových funkcí. Ukážou Vám, že můžete bez potíží poslouchat vlastní hudbu z mnoha médií (např. USB, DAB, FM, AM, CD, Aux, DVD). Také si můžete zobrazit obrázky, nebo si pouštět hudební klipy, koukat na televizi a promítat filmy. Jednoduché parkování bude samozřejmé v případě, kdy k navigaci připojíte parkovací kameru. To a ještě mnohem více. Pojďme se podívat, z čeho můžete vybírat.

Navigace pro specifické vozy

Jedná se o inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro daný typ vozidla. Díky specifické konstrukci, propojení sběrnice vozu s přístrojem, sladěnému podsvícení tlačítek se zbytkem vozu a přizpůsobenému designu předního panelu, zapadne špičková multimediální navigace od ZENECu do vašeho automobilu bez nutnosti plastových či jiných redukcí. U spousty vozů je díky sběrnicovému propojení s daným vozem na displeji přehled o stavu vašeho vozu, jako např. graficky přehledný stav klimatizace, couvací asistent a podobně.

2DIN univerzální navigace

Multimediální navigace o rozměru 2DIN je určená pro instalaci na místo továrních jednotek a je vybavena vestavěným GPS modulem a dotykovým displejem.
Jedná se o univerzální rozměr a připojení, proto je většinou nutné zakoupit specifickou redukci a plastový rámeček pro váš vůz. Operační systém Windows se speciální nástavbou určenou pro vozidla poskytuje snadný a rychlý přístup ke všem nastavením.

Přenosné navigace

Přenosné navigační přístroje jsou koncipované pro jednoduchou instalaci a opětovnou demontáž z vozidla. Jejich velkou výhodou je především cena, která je zpravidla několikanásobně nižší, než cena vestavěných navigací a taky skutečnost, že takový přistroj můžete jednoduše používat ve vícero autech. Je dobré dát si pozor a rovnou zakoupit takovou, která je již včetně tzv. timelife tzn. včetně doživotní aktualizace ZDARMA.

Profesionální přístup a kvalita je zaručena

Prodáváme pouze nejlepší kvalitu. Stop levným čínským plagiátům, se kterými se můžete setkat. Námi nabízené navigace máme vyzkoušené a používáme je ve vlastních vozech. Navigace prochází přísnou kontrolou kvalitou zpracování, tak i materiálovou kvalitou, stejně jako funkčnost daného přístroje v konkrétním voze. Ať už se jedná o přenosnou, 2DIN nebo navigaci pro specifické vozy, vždy máte jistotu, že vás zaručeně nezklame. Získejte užitečný a velice funkční prvek do vašeho auta, který vám bude závidět každý. A to na dlouhé roky, co budete náš produkt využívat.

Instalace do Vašeho vozu

Nemáte kde nebo si netroufáte navigaci sami nainstalovat? Nevíte jakou redukci či rámeček zvolit? Navštivte náš Showroom, poraďte se se specialisty, jakou navigaci vybrat, a nechte si ji do auta nainstalovat od profesionálů! Veškeré potřebné jak elektrické tak i plastové a anténní redukce držíme skladem. Odbornou montáž vám zajistí naši technici.

Scroll to Top