Užitečné informace o navigacích

Jak si vybrat správnou navigaci

Podívejte se sami, že naše nabídka je skutečně více než obsáhlá a kvalitou na nejvyšší možné úrovni. Ať už hledáte jakýkoliv druh navigace, u nás budete mít vždy jistotu, že si vyberete přesně takovou, kterou konkrétně hledáte. Máme v naší nabídce nejenom přenosné navigace, ale také modely označované jako 2DIN a stejně tak máme k dispozici Navigace pro specifické vozy. Ty jsou primárně určeny pro konkrétní typy vozů, kde mohou nahradit třeba nefunkční, nebo již nevyhovující model, popřípadě model bez navigace, který zde byl už v době, kdy jste si vůz pořídili.

Navigační jednotky už dávno nejsou jenom prostředkem, který vám umožní zjistit jen, kde se aktuálně nacházíte a kudy se dostanete do cíle pomocí GPS modulu. Jsou také jedinečnou možností, jak využívat mnoho doplňkových funkcí. Ukážou Vám, že můžete bez potíží poslouchat vlastní hudbu z mnoha médií (např. USB, DAB, FM, AM, CD, Aux, DVD). Také si můžete zobrazit obrázky, nebo si pouštět hudební klipy, koukat na televizi a promítat filmy. Jednoduché parkování bude samozřejmé v případě, kdy k navigaci připojíte parkovací kameru. To a ještě mnohem více. Pojďme se podívat, z čeho můžete vybírat.

Navigace pro specifické vozy

Jedná se o inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro daný typ vozidla. Díky specifické konstrukci, propojení sběrnice vozu s přístrojem, sladěnému podsvícení tlačítek se zbytkem vozu a přizpůsobenému designu předního panelu, zapadne špičková multimediální navigace od ZENECu do vašeho automobilu bez nutnosti plastových či jiných redukcí. U spousty vozů je díky sběrnicovému propojení s daným vozem na displeji přehled o stavu vašeho vozu, jako např. graficky přehledný stav klimatizace, couvací asistent a podobně.

2DIN univerzální navigace

Multimediální navigace o rozměru 2DIN je určená pro instalaci na místo továrních jednotek a je vybavena vestavěným GPS modulem a dotykovým displejem.
Jedná se o univerzální rozměr a připojení, proto je většinou nutné zakoupit specifickou redukci a plastový rámeček pro váš vůz. Operační systém Windows se speciální nástavbou určenou pro vozidla poskytuje snadný a rychlý přístup ke všem nastavením.

Přenosné navigace

Přenosné navigační přístroje jsou koncipované pro jednoduchou instalaci a opětovnou demontáž z vozidla. Jejich velkou výhodou je především cena, která je zpravidla několikanásobně nižší, než cena vestavěných navigací a taky skutečnost, že takový přistroj můžete jednoduše používat ve vícero autech. Je dobré dát si pozor a rovnou zakoupit takovou, která je již včetně tzv. timelife tzn. včetně doživotní aktualizace ZDARMA.

Profesionální přístup a kvalita je zaručena

Prodáváme pouze nejlepší kvalitu. Stop levným čínským plagiátům, se kterými se můžete setkat. Námi nabízené navigace máme vyzkoušené a používáme je ve vlastních vozech. Navigace prochází přísnou kontrolou kvalitou zpracování, tak i materiálovou kvalitou, stejně jako funkčnost daného přístroje v konkrétním voze. Ať už se jedná o přenosnou, 2DIN nebo navigaci pro specifické vozy, vždy máte jistotu, že vás zaručeně nezklame. Získejte užitečný a velice funkční prvek do vašeho auta, který vám bude závidět každý. A to na dlouhé roky, co budete náš produkt využívat.

Instalace do Vašeho vozu

Nemáte kde nebo si netroufáte navigaci sami nainstalovat? Nevíte jakou redukci či rámeček zvolit? Navštivte náš Showroom s více než  18 m dlouhým multimediálním panelem, který čítá 74 zprovozněných zařízení, poraďte se se specialisty, jakou navigaci vybrat, a nechte si ji do auta nainstalovat od profesionálů! Veškeré potřebné jak elektrické tak i plastové a anténní redukce držíme skladem. Odbornou montáž vám zajistí naši technici.

Scroll to Top