Galerie montáží

MHáčko je tu pro Vás již 25 let. Za tu dobu jsme provedli stovky montáží do vozidel. Ať se montáž týká navigace, parkovací kamery, stropního monitoru, hands-free sady nebo čehokoliv jiného, naši profesionálně vyškolení technici jsou schopni vám do vozidla namontovat vše, co si budete přát.

Zde, v naší galerii montáží, se můžete podívat na vybrané montáže od naší firmy.

Systém Protector II + záznamová kamera

Porsche 911

Zbrusu nová „devětsetjedenáctka“ si k nám přijela pro systém Protector II chránící proti široké škále nebezpečí a záznamovou kameru TrueCam H5.

Galerie montáže

Systém Protector II

BMW X6 M50i

Systém Protector II dokáže ochránit vůz před širokou škálou nebezpečí a vyřeší za vás třeba i knihu jízd. U instalace klademe důraz na absolutně skrytou montáž.

Galerie montáže

Záznamová kamera

Hyundai Tucson

Nového Tucsona na silnicích jistí naše spolehlivá a z místa řidiče naprosto neviditelná záznamová kamera TrueCam H5, kterou lze ovládat i přes aplikaci na mobilním telefonu.

Galerie montáže

Omnivue 360

Karavan Mobilvetta

360° systém kamer zaručí řidiči karavanu absolutní přehled v každé situaci. Obraz dynamicky reaguje na jízdu vpřed, couvání, blinkry i zapnutí výstražných světel.

Galerie montáže

Reproduktory

Mercedes S-Class

Audiosystém prémiových značek často nehraje v odpovídající kvalitě. V tomto případě jsme zvolili dostatečně dimenzované řešení s využitím plug and play reproduktorů Steg.

Galerie montáže

Vytlumení

Škoda Octavia

Octavia si od nás odváží vytlumení podběhů, čtyř bočních dveří a kapoty motoru, které razantně zvýší akustický komfort v kabině.

Galerie montáže

Vytlumení, repro, stropní monitor

VW T5

Vytlumení jsme vzali od podlahy a přes podběhy, přední, boční i zadní dveře jsme skončili až u stropu, na který jsme jako třešničku na dortu nainstalovali stropní monitor MR1560G.

Galerie montáže

Couvací kamera

Volvo FH

Couvání s kamionem není žádná sranda, proto jsme návěsu Volva nadělili parkovací kameru se signálem zavedeným přímo do displeje v kabině.

Galerie montáže

Autopotahy

Škoda Superb

Superbu jsme obstarali potahy na míru, a to nejen výrobu, ale i odbornou instalaci. Vše přesně podle typu vozu a sedadel. Design si zákazník sám navolil v online konfigurátoru.

Galerie montáže

Sound systém

Škoda Octavia

Když máte rádi velké věci, máme pro vás řešení. Subwoofer Crunch GTS800 vám sice ukousne kus kufru, ale zase jak jinak si chcete zařídit mobilní diskotéku pro celé město? 🙂

Galerie montáže

Stropní monitor

Porsche Cayenne

Luxusní zážitek z jízdy v Porsche Cayenne bude ještě lepší s naším stropním monitorem Zenec a párem kvalitních bezdrátových sluchátek.

Galerie montáže

Tlumení

Ford Mondeo

Správné vytlumení je základ každého kvalitního audiosystému. Když už jsme vytlumili tenhle Ford Mondeo, mohli jsme osadit subwoofer speciálně designovaný do prostoru rezervy.

Galerie montáže

Infotainer Xzent X-522

Jeep Wrangler

Do tohoto Jeepu Wrangler jsme nainstalovali multifunkční a spolehlivý infotainer Xzent X-522. Svým charakterem se přesně hodí k vozu značky Jeep.

Galerie montáže

Tlumení

Škoda Octavia

Třetí generace Škody Octavia si od nás odváží vytlumení všech podběhů, předních, zadních i pátých dveří a podlahy zavazadlového prostoru.

Galerie montáže

Tlumení

Kia Stinger

Zadání u tohohle Stingera bylo jednoduché – co nejúčinnější vytlumení vozu. Vyhnali jsme tedy pečlivost našich techniků na co nejvyšší úroveň a vrhli se do tlumení. Výsledkem je … ticho.

Galerie montáže

Bezpečnostní systém

BMW 7

Účinnou ochranu proti široké škále nebezpečí a hrozeb představuje unikátní bezpečnostní systém Protector II. Toto řešení využívá nyní i nové BMW 7.

Galerie montáže

Couvací kamera + displej ve zpětném zrcátku

BMW 2

Do BMW 2 roku výroby 2020, jsme nainstalovali couvací kameru s monitorem skrytým ve středovém zpětném zrcátku. To plní standardně svou funkci, po zařazení zpátečky se zobrazí obraz z kamery.

Galerie montáže

Tlumení

Ford Tourneo

Díky našemu vytlumení interiéru se z dodávky stalo dokonale pohodlné místo pro práci i cestování. Celkem jsme použili téměř 100 kg tlumících materiálů špičkové kvality.

Galerie montáže
Tlumení

Toyota C-HR

Na téhle hybridní Toyotě C-HR jsme prováděli tlumení bočních dveří a předních podběhů.

Galerie montáže
Montáž autorádia

BMW X3

Majitel téhle X3 k nám přijel s požadavkem na 1DIN rádio s multimediálními funkcemi. Komplexní řešení nabídl model Pioneer SPH-10BT DELUX s implementovaným držákem na mobilní telefon.

Galerie montáže
Parkovací senzory

Mazda CX-3

Couvání s touhle Mazdou CX-3 půjde jejímu majiteli od ruky jedna báseň. Díky našim parkovacím senzorům bude mít dokonalý přehled o dění za vozem.

Galerie montáže
Infotainer  Zenec Z-E1010

VW Passat Alltrack

Tento Passat se nyní může pyšnit jedinečným infotainerem Zenec Z-E1010 v typizované úpravě přímo pro vozy VW. Navíc v kombinaci s couvací kamerou.

Galerie montáže
Víceúčelový systém

Mercedes GLA

Sotva sjel nový Mercedes GLA z výrobní linky, už byl u nás. Nainstalovali jsme mu víceúčelový systém Protector II, který se mimo jiné dokáže postarat o knihu jízd nebo komplexní zabezpečení vozu.

Galerie montáže
Infotainer  XZENT X-522

Fiat Ducato

Fiat Ducato si od nás odváží prvotřídní infotainer XZENT X-522 s DAB anténou, externím mikrofonem a všemi vymoženostmi včetně Android Auto a Apple Car play.

Galerie montáže
Audio řešení na míru

BMW X6

Zesilovač speciálně navržený pro bavorskou automobilku, pár subwooferů pod sedačkami a šest reproduktorů v interiéru jejího majitele v okamžiku přenesou do kterékoliv koncertní síně a na jakýkoliv festival si vzpomene

Galerie montáže
Navitainer Zenec, DAB anténa, záznamová anténa, couvací kamera

VW Caravelle T5

VW Caravelle od nás odjíždí s novým Zenecem Z-N966 včetně vestavěné navigace. Za pozornost stojí i DAB anténa, externí mikrofon a couvací kamera vestavěná do brzdového světla.

Galerie montáže
LCD displej na opěrku hlavy

Mercedes S 560

Jak zabavit potomka na dlouhých cestách? Co takhle mu pustit jeho oblíbený film? S naším LCD monitorem jste bez starostí. Široká paleta podporovaných paměťových zařízení a operační systém Android zaručují skvělou zábavu

Galerie montáže
Komplexní ozvučení vozu

Ford S-MAX

Do S-MAXe jsme namontovali autorádio Kenwood DMX-120BT a nové reproduktory v přední i zadní části. A když už jsme tu auto měli, protáhli jsme pánovi i kabel od záznamové kamery a zapojili ho pomocí skrytého napájení.

Galerie montáže
Přední záznamová kamera

Mercedes SLC

Mercedesu jsme za přední sklo nainstalovali neméně elegantní kameru Truecam H5.

Galerie montáže
Parkovací senzory, kamera a zapuštěný displej

Mercedes Sprinter

Tento na míru upravený Mercedes Sprinter bude svému majiteli sloužit jako pracant do lesa. Pro lepší orientaci v mechu a kapradí jsme mu přidali asistenční systémy pro pohodlné couvání.

Galerie montáže
Ultrazvukový odpuzovač škůdců

Hyundai Tucson

Tomuhle Tucsonu se myši, kuny a další škůdci vyhnou obloukem. Díky našemu odpuzovači jsou jeho hadičky v bezpečí.

Galerie montáže
Parkovací kamera + 2DIN infotainer Zenec

Chevrolet Corvette

Tento černý Chevrolet Corvette si od nás odvezl parkovacího asistenta včetně parkovací kamery a navrch zbrusu nový 2DIN infotainer Zenec Z-N328.

Galerie montáže
GPS autoalarm, dohledová jednotka + parkovací asistent

Chevrolet Camaro SS

U Camara SS jsme kladli důraz na skrytou montáž. Veškeré prvky objednané zákazníkem se nám podařilo do vozu nainstalovat tak, aby nenarušovaly jeho sportovní design.

Galerie montáže
Vytlumení interiéru

Škoda Rapid

Pro minimalizaci průniku nežádoucího hluku do kabiny jsme v Rapidu tlumili všechny dveře, podlahu, podběhy, zavazadlový prostor a torpédo.

Galerie montáže
Autorádio Zenec Z-E2060 + Stropní monitor IC-133 slim

VW Multivan T5

V Multivanu, který občas slouží jako příležitostné místo na přespání při dlouhých cestách, jsme kompletně vyřešili multimediální potřeby zákazníka včetně konektivity s mobilním telefonem.

Galerie montáže
Parkovací asistent, parkovací kamera + nový infotainer Zenec Z-N328

Chevrolet Corvette

Corvetě jsme přidali oči i dozadu. Parkovacího asistenta s kamerou jsme doplnili zbrusu novou vnitřní anténou a infotainerem Zenec s aktuálními mapovými podklady.

Galerie montáže
2 DIN rádio Kenwood + DAB anténa

Karavan Fiat Ducato

Do karavanu, který se nám nevešel na dílnu, jsme instalovali 2 DIN rádio Kenwood se zrcadlením displeje mobilního telefonu.

Galerie montáže
Přední a zadní záznamová kamera Neoline

Audi A6

Audi A6 nyní už monitoruje provoz kolem sebe pomocí dvou záznamových kamer s tlačítkem na ukládání záběrů schovaným v loketní opěrce.

Galerie montáže
Centrální zamykání na dálku

Honda Civic Coupe US

Do tohoto vozu jsme klientovi dodělali dálkový ovladač na zamykání automobilu.

Galerie montáže
Navigace Zenec + Parkovací kamera

Peugeot Jumper

Jumper dostal novou multimediální navigační jednotku ZENEC Z-E3726 a parkovací kameru.

Galerie montáže
2DIN autorádio Kenwood DNX4150BT

Chevrolet SS

Do tohoto vozidla jsme instalovali autorádio/navigační jednotku Kenwood DNX4150BT, včetně umístění mikrofonu pro HF.

Galerie montáže
Navigační jednotka + parkovací kamera

Porsche 911 Carera

Porsche dostalo novou navigaci Zenec Z-N626. Nově jsme namontovali i zadní parkovací kameru, jejíž obraz se zobrazuje právě na displeji navigace Zenec.

Galerie montáže
Navigace Zenec + parkovací kamera

Volkswagen Passat

Passat dostal novou multimediální navigační jednotku ZENEC Z-E2015 s funkčním OEM ovládáním na volantu a parkovací kameru.

Galerie montáže
Palubní kamera TrueCam A7s

Volkswagen Transporter

Do tohoto automobilu jsme nainstalovali palubní záznamovou kameru Truecam A7s.

Galerie montáže
Parkovací kamera + 7″ displej

Tatra CAS 20-S2R

Do hasičské Tatry jsme nainstalovali kvalitní parkovací kameru určenou pro pracovní stroje s IR přísvitem a 7″ displejem.

Galerie montáže
Handsfree sada Parrot MKi 9200

Audi A3

Montáž handsfree sady Parrot MKi 9200, která obsahuje mikrofon, ovládání a barevný informační displej.

Galerie montáže
Autorádio JVC KD-R464

Škoda Octavia I

Montáž autorádia JVC namísto originálního autorádia ve vozidle.

Galerie montáže
Navigační jednotka + parkovací kamera do SPZ

Mercedes Benz Viano

Montáž navigační jednotky ZENEC ZE-NC4612 a parkovací kamery ZENEC v držáku SPZ je ideální variantou pro každého majitele Mercedes-Benz Viano.

Galerie montáže
Navigační jednotka + parkovací kamera LED denní svícení + loketní opěrka

Abarth 500

Abarth 500 dostal novou multimediální navigační jednotku Zenec Z-N720 s funkčním OEM ovládáním na volantu, parkovací kameru, LED denní svícení i loketní opěrku!

Galerie montáže
Originální parkovací asistent + navigační jednotka

Volkswagen T6

Jako vůbec první v ČR jsme zprovoznili originálního asistenta parkování na Volkswagen T6 včetně multimediální navigační jednotky komunikující přes CAN sběrnici, a proto můžete vidět na obrazovce vzdálenosti od objektů.

Galerie montáže
Autorádio  Kenwood KDC-BT92SD

Daihatsu

Do Daihatsu jsme instalovali autorádio Kenwood-BT92SD a subwoofer Kenwood pod sedačku spolujezdce.

Galerie montáže
Napájení navigace + Antiradar Genevo One

Renault Traffic

Do tohoto vozidla jsme provedli montáž antiradaru Genevo One a vyřešili jsme napájení navigace.

Galerie montáže
Parkovací senzory, Parkovací kamera s monitorem

Ford Transit

Do tohoto vozidla jsme namontovali přední a zadní parkovací senzory. Zákazník si přál nainstalovat také zadní parkovací kameru se zobrazovacím monitorem na palubní desce.

Galerie montáže
Stropní monitor Zenec, mikrofon

Mercedes Benz V-Class

Pro zkrácení dlouhé chvíle během cest jsme nainstalovali do tohoto vozu stropní monitor s ovládáním od řidiče. Součástí montáže byla i instalace mikrofonu pro delegáta sedícího na místě vedle řidiče.

Galerie montáže
Parkovací kamera do SPZ, Monitor ve zpětném zrcátku

Ford Ranger

Parkovací kamera zabudovaná do rámečku SPZ, napojená na monitor zabudovaný ve zpětném zrcátku.

Galerie montáže
Antiradar

Range Rover

Kompletní instalace systému antiradaru do vozidla komplikovaná a dlouhá montáž, která zabere technikovi zhruba 1-2 dny montáže dle typu vozidla.

Galerie montáže