Kamery do auta

Všichni dobře víme, co všechno se může stát při jízdě po silnici nebo při pouhém stání vozu na parkovišti. Kvůli nedostatku důkazů často nepomůže policie a mnohdy ani pojišťovna. Tomu všemu lze předejít, když svůj vůz vybavíte kamerou do auta. Díky černé skřínce snadno získáte přehled o chování řidičů na cestách. Palubní kamery lze samozřejmě využít i pro zábavu při běžném provozu nebo sportovních motoaktivitách. Pro dokonalý přehled o bezprostředním okolí vozidla, a to i za jízdy, pak slouží 360° kamery Omnivue. Nejste si jisti s výběrem? Rádi vám pomůžeme v sekci Jak vybrat záznamovou kameru.

Záznamové kamery do auta – BlackBoxy

Kamera do auta je neocenitelný pomocník při jakékoliv události týkající se provozu vašeho vozu. Potřebujete dokázat skutečný stav věcí, které předcházely dopravní nehodě? Poškodil vám někdo vůz v době vaší nepřítomnosti? Všechno dokáže vyřešit palubní kamera snímající okolí auta v širokém pozorovacím úhlu.

vč. montáže od 3.840 Kč
Více informací

Panoramatický kamerový systém CAMOS 360° HD

CAMOS 360° HD je unikátní systém čtyř kamer umístěných na vozidle, který zobrazuje situaci kolem vašeho vozidla v reálném čase. Nic vám neunikne a budete mít 100% přehled o dění kolem vás. Systém přináší podstatné zvýšení bezpečnosti při manévrování s vozidlem a tím eliminuje veškerá rizika spojená s řízením rozměrných vozidel, u kterých není tak dobrý výhled, jako u osobních vozů.

Ať už se jedná o karavany, dodávkové vozy, nákladní vozy nebo pracovní stroje, tento systém zajistí maximální bezpečí pro řidiče i jeho vůz.
Více informací

Scroll to Top