Antiradary

Přenosné antiradary

Radarové detektory – někdy ne úplně správně nazývané „antiradary“, jsou velmi citlivé přijímače v mikrovlnném pásmu naladěné na stejnou frekvenci, na které vysílají silniční radary. Jejich funkce by se dala přirovnat ke klasickému radiopřijímači.
Více informací

Pevně montované

Pevná sada se skládá z externí radarové antény, která se montuje do přední masky nebo nárazníku automobilu, a dále indikační a řídící jednotky umístěné v kabině vozidla. Rádi vám přímo v našem showroomu předvedeme a vysvětlíme, jak že to s antiradary vlastně je.
Více informací

Kompletní systémy

Komplexní řešení pro ochranu proti radarům. Určeno pro pevné zabudování – skrytou montáž do vozidla. Jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče, jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy. Rádi vám přímo na naší prodejně předvedeme a vysvětlíme, jak že to s antiradary vlastně je.
Více informací

Víceúčelové laserové systémy

Některými funkcemi víceúčelových laserových systémů může být funkce rušení policejních laserových pistolí. Zařízení pomocí inteligentních algoritmů a vysoce výkonných laserových čidel vysílají proti měřící pistoli protipulsy. Tato měřící zařízení účinně matou a tím účinně zamezují změření rychlosti měřeného vozidla. Vozidlu vybavenému laserovou rušičkou prakticky není možné změřit rychlost. Laserový měřič rychlosti se chová stejně, jakoby se policistovi “třásla ruka” a nebyl schopen udržet vozidlo v hledáčku. Laserová čidla se instalují do čelní masky vozidla, ovládací prvky a reproduktor se instalují do kabiny vozidla.
Více informací

Detektor radarů a kamer na červenou

Zařízení je určeno k ochraně řidiče před pokutami za překračování povolené rychlosti pomocí zabudovaného GPS modulu.
Více informací

Scroll to Top