Reference dekarbonizace

Vodíková dekarbonizace motoru se rychle stala jednou z našich nejvyhledávanějších služeb. V drtivé většině případů se navíc od našich zákazníků setkáváme s pozitivními referencemi, které se vám zde budeme snažit zprostředkovat. Prozatím uvádíme pouze reference zaslané pomocí emailu, do budoucna budou přibývat především přepisy telefonních hovorů nebo rozhovorů se zákazníky, kteří na dekarbonizaci přijeli se svými dalšími vozy.

Reakce zákazníků

Podívejte se na zkušenosti našich zákazníků s vozy po dekarbonizaci

Dobrý den,

Chci pochválit jednání společnosti, mají lidi kteří rozumí své práci 👍 můj problém vyřešili a probrali mé auto zpět k životu děkuji za super práci a přeji příjemné svátky.

VW Caddy 2.0 TDI
Nájezd 260.000 km

Koče

Dobrý den, to auto je proti předchozímu stavu raketa! Díky! Na dálnici jsem se nemusel stydět.

S pozdravem

Škoda Fabia 1.4 MPI
Nájezd 145.000 km

Hess

Po vyjetí jedné nádrže se motor opravdu uklidnil jak slibovali a při stále jízdě v 90Km/h není poznat, že pod kapotou je dvolitrový vznětový motor.

Škoda Octavia 2.0 TDI
Nájezd 210.000 km

Duchoslav

Zdravím vespolek, Dnes mi byla provedena dekarbonizace kodiaka kterou jsem nechal u této firmy provést z duvodu zaneseného EGR ventilu Musím vyzdvihnout opravdu profesionální přístup k zákazníkovi Děkuji

Škoda Kodiaq 2.0 TDI
Nájezd 75.000 km

Treml

Ahoj můžu jen doporučit. Dnes 21.6.2022 byla provedena dekarbonizace Audi A6 Allroad. Zpáteční cesta jako s novým autem..Jsou skvělí..auto šlape jak hodinky.

Audi A6 Allroad 3.0 TDI
Nájezd 265.000 km

Svoboda

Chtěl bych touto cestou vaší firmě poděkovat za skvělou práci při dekarbonizaci a všem jí doporučit. Díky

Jeep Willys

Petr N.

Dobré ráno.

Jak jsem slíbil, tak plnim. Minulý týden jsem si u vás nechal dělat dekarbonizaci na svém Citroenu C5. Dnes mám najeto 1 200km. První den jsem jel v tom šíleném počasí, nebyla poznat změna mimo zvukového projevu (motor má tižší chod). Další jízdou jsem zaznamenal rychlejší reakci na plynový pedál. Auto se jistým způsobem změnilo k lepšímu. Tímto Vám děkuji a doporučuji vás dal. Před dekarbonizaci se při zahřátém motoru stávalo, že auto mělo na volnoběh chvilkami nepravidelný, hlasitější běh, což se teď nestává. Zřejmě díky vyčištění. Tak jako tak, změna k lepšímu urcite nastala.

Citroën C5 1.6 HDI
Nájezd 367.207 km

Lutonský

Dobrý den,

byl sem u vás na čištění dekarbonizace motoru u vozu Dodge Magnum. Auto nejelo víc jak na půl plynu pak začlo kouřit takovým způsobem že vozidla za mnou už sem neviděl. Závadu vím pripečené pístní kroužky. Za dva měsíce jsem doléval dva litry oleje a to že jezdím jen do práce denně 14 km. Oprava motoru by vyšla na 30000 Kč tak poslední možnost se zdálo to nejlevnější nechat vyčistit u vás M+H plynem. Upřímně čekal sem že vyhodím 3000 Kč ale naděje umírá poslední. No jezdím 14 dní auto jede skvěle a nekouří sem opravdu spokojený a ještě dnes to moc nechápu. Spotřeba oleje se zatím neprojevila na to je brzo ale myslím nekouřím nežeru 😁

Moc děkuji za pomoc klidně tento odkaz dejte jako veřejný stojím si za tím děkuji

Dodge Magnum V6 2.7 i

Strakatý

Dobrý den, dnes jsem absolvoval se svým autem dekarbonizaci motoru vodíkem. Auto má najeto 112500km, tak jsem mu dopřál omlazovací kůru. A povedlo se, auto jsem protáhl po dálnici a je to poznat, jelo jako nové, je čipernější, jde za plynem, jsem naprosto spokojený, mohu vřele doporučit.

Opel Mokka 1.4T
Nájezd 112.500 km

Platzký

Dobrý den. Dne 15.11.2022 byla provedena dekarbonizace na Octavii 1,2 Tsi, najeto 93000. Jednoznačně klidnější chod studeného motoru a zmizel nestandartní zápach u výfuku. Na výkonu jsem změnu nezaznamenal a spotřebu nesleduji. Celková spokojenost.

Škoda Octavia 1.2 TSI
Nájezd 93.000 km

Hrůza

Super čištění doporučuji motor po vyčištěni jede velice dobře. Přístup personálu profesionální. Díky moc.

BMW E91 2.0 TDI
Nájezd 266.000 km

Nechvátal

Absolvoval jsem u vás dekarbonizaci motoru a jsem mile překvapen. Motor tak nějak ožil, jsem spokojen.

Škoda Superb 2.0 TDI
Nájezd 215.000 km

Matušek

Dobrý den dámy, pánové,

dnes jsem podstoupil na svém Oťasovi (Subaru) 2.0 D 110kW rv. 2016 po nájezdu 257 tis km dekarbonizaci vodíkem….Proč? Poslední tři roky jezdím couračky, bohužel auto nevyužívám ke služebním účelům, takže při nájedu cca 13 tis ročně …. za poslední dobou mi začal motor pocukávat v kolonách….předloni padlo DPF v 190 tis/km nechal jsem tedy vyměnit vložkou “pouze” za 30 tis….ale podle posledního servisu funguje 1A (Savi servis 👍🏻)

Nicméně, cukání pokračuje….jde o nízkotlaký okruh EGR (jak jinak). Minulý týden se mi rozsvítila kontrolka motoru, musel jsem do servisu na smazání. Resumé? Nestandardní tlak za turbem u EGR (nízkotlaký okruh…je tam totiž ještě druhý vysokotklaký Euro VI. bez močoviny)….příčiny? Zanesený mechanický filtr, zacpané vedení k čidlu, nebo padlé čidlo….protože jsem již před časem něco málo četl o dekarbonizaci, řekl jsem si, že to vyzkouším….přeci nemůžu “snad” nic ztratit. Domluvil jsem termín, jednou ho změnil (kvůli synovi) a dnes podstoupil tu operaci. Hodinu auto na dílně, pak jen rada od technika ať ho pořádně protáhnu, aby se očistil okruh výfuku atd.

Prý asi tankuju kvalitní palivo, prý kouř nebyl zdaleka tak modrý….

Pánové, byl jsem fakt překvapený, protože auto se chová, subjektivně bych řekl líp nežli nový….pořizoval jsem ho jako předváděčku s 8,5 tis km na tachu.

Chod motoru se výrazně sklidnil, po nastartování i u studeného motoru žádné klapání…cca o 10 – 15% pružnější, raději se vytáčí….🏎 opravdu mám zase radost topit pod kotlem.

Mimo to….zase pěkně voní….takový ten lehce štiplavý výfukový odér ….. asi se pročistil i oxidační katalizátor před DPF, opravdu jsem tohle nečekal jsem nadšenej. Upřímně řečeno jsem byl spíš skeptickej, reklamy…bla, bla, bla….ale ono to opravdu funguje. Cena za tuto ozdravnou očistu? 2.900,- Nehal jsem udělat firmu M+H z Plzně v Černicích, dělají hi-fi …tunění vozů a nově i vodík. Takže závěrem, pokud máte pocit že si vaše auto, motorka, loď, nebo letadlo potřebuje vyčistit pístní kroužky, mohu jen doporučit. 👌🏻

Děkuji za spolupráci 👍🏻

S přátelským pozdravem

Subaru Outback 2.0 D
Nájezd 257.242 km

Lejsek
Scroll to Top