Varianty vytlumení

Vytvořili jsme pro vás několik orientačních cenových variant. Avšak výsledná cena se může lišit dle rozsahu vytlumení, použitých materiálů a typu automobilu. Tlumením a  odhlučněním vozidel se zabýváme již několik let, a právě díky tomu jsme schopni vám poskytnout profesionální řešení. Můžete si být jisti, že v autě nebudou viditelné známky po našem zákroku, auto samo o sobě nebude žádným způsobem poškozeno, a vy si budete moci užít nový pocit z jízdy.

Základní (včetně instalace reproduktorů)

Odhlučnění a vytlumení předních dveří včetně instalace reproduktorů + ceny reproduktorů dle výběru.

Více o této variantě

Základní zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla (Včetně instalace reproduktorů)

První základní balíček odhlučnění vozidla střední nižší třídy. Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je od 7126,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí ZÁKLADNÍ sestavy?
 • vytlumení 2 bočních dveří
  – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren
 • instalace reproduktorů – zde je nutné zakoupit nové reproduktory. S výběrem vám rád pomůže náš specialista.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 2 dveří včetně instalace reproduktorů je orientačně na 5 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

ZÁKLADNÍ vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a to za velmi dobrou cenu. I odhlučnění pouze předních dveří dokáže částečně snížit hluk a rozhodně má smysl!

Základní PLUS

Odhlučnění a vytlumení předních i zadních dveří vozu.

Více o této variantě

Zvýhodněný balíček PLUS 

Základní balíček odhlučnění vozidla střední třídy PLUS. Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je od 13.890,- vč. DPH. V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PLUS sestavy?
 • vytlumení předních dveří
 • vytlumení zadních dveří– použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 4 dveří je orientačně na 8 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

ZÁKLADNÍ  PLUS vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a chtějí i částečně snížit akustický hluk ve voze a to za velmi příjemnou cenu. Tato varianta je ideální vždy, kdy nejste spokojení se zvukem továrního audiosystému a  rozhodně má smysl!

Premium

Odhlučnění a vytlumení předních i zadních dveří, kapoty a všech podběhů.

Více o této variantě

PREMIUM zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla 

Premium balíček odhlučnění vozidla nám již komplexně dokáže eliminovat okolní hluk a znatelně vylepšit stávající audiosystém. Zvýhodněná cena PREMIUM balíčku odhlučnění je od 18 490,- vč. DPH. V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PREMIUM sestavy?
 • vytlumení předních dveří
 • vytlumení zadních dveří
 • vytlumení 4 podběhů
 • vytlumení přední kapoty

  – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení PREMIUM je orientačně na 14 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena ve stejný den.

PREMIUM vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho, rádi si poslechnou dynamičtější zvuk bez nechtěného akustického hluku, ale stále chtějí něco ušetřit. 

Kompletní vytlumení – EXCLUSIVE

Odhlučnění a vytlumení předních a zadních dveří, stropu, kapoty, podběhů a kufru.

Více o této variantě

Zvýhodněný balíček kompletního vytlumení a odhlučnění vozidla 

Nejvyšší verze vytlumení Vašeho vozu. Zvýhodněná cena balíčku KOMPLET je od 29 890,- vč. DPH. V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí sestavy KOMPLET?
 • vytlumení předních dveří
 • vytlumení zadních dveří
 • vytlumení 4 podběhů
 • vytlumení přední kapoty
 • vytlumení kufru
 • vytlumení stropu

  – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení KOMPLET je orientačně na 26 hodin práce. Na vozidle budou současně pracovat až 3 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena následující den, v některých případech je nutné zde automobil nechat ale i o den déle .

KOMPLET vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho a rádi si poslechnou kvalitní a dynamický zvuk bez nechtěného akustického hluku. Tímto způsobem lze docílit velice výrazné a příjemné ztišení rušivých elementů během jízdy. 

Scroll to Top