Poukazy na vodíkovou dekarbonizaci jsou originálním a praktickým dárkem

Chcete se blýsknout netradičním, originálním a užitečným dárkem, který obdarovaný skutečně využije? Připravili jsme pro vás možnost zakoupit dárkový poukaz na vodíkovou dekarbonizaci motoru, který je ideálním dárkem pro každého motoristu.

Dárkový poukaz na vodíkovou dekarbonizaci motoru vytištěný na kvalitním křídovém papíře obsahuje pole, do kterého je možné vepsat typ vozu, pro který je dekarbonizace určena, nebo třeba i jmenovité věnování. K samotnému poukazu od nás dostanete originální dárkovou obálku.

Vodíková dekarbonizace motoru je unikátní a jedinečný způsob péče o vnitřek pohonné jednotky vašeho vozu. Díky chemické reakci vyvolané naším dekarbonizérem je vnitřek motoru dokonale vyčištěn od karbonových usazenin, které se vlivem dlouhodobého používání v motoru přirozeně usazují a pozvolna tak snižují jeho výkon. Celý proces trvá maximálně 90 minut, které můžete strávit na našem showroomu se šálkem kávy u vnitřního okrasného jezírka. Přečtěte si kompletní informace o naší vodíkové dekarbonizaci motoru.

Dárkový poukaz za 2900 Kč si můžete objednat na telefonu 377 327 007 nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Kontaktní formulář – Napište nám, ozveme se


    Po úspěšném odeslání formuláře vám přijde potvrzení do vaší emailové schránky. V případě, že se tak nestane, zkontrolujte složky Spam či Nevyžádaná pošta, případně nás kontaktujte telefonicky – 377 327 007. Děkujeme

    Scroll to Top