Dárkové poukazy na dekarbonizaci

Chcete se na Vánoce blýsknout netradičním, originálním a užitečným dárkem, který obdarovaný skutečně využije? V předvánočním čase jsme si pro vás připravili možnost zakoupit dárkový poukaz na vodíkovou dekarbonizaci motoru, který je ideálním dárkem pro každého motoristu. Všechny manželky, přítelkyně, maminky, dcery, snachy, tchýně, babičky nebo kamarádky nyní můžou udělat radost svým blízkým zajímavým dárkem. Letos na Vánoce chtějí chlapi dekarbonizaci.

Dárkový poukaz na vodíkovou dekarbonizaci motoru vytištěný na kvalitním křídovém papíře obsahuje pole, do kterého je možné vepsat typ vozu, pro který je dekarbonizace určena, nebo třeba i jmenovité věnování. K samotnému poukazu od nás dostanete dárkovou obálku, ať se dárek pod stromečkem hezky vyjímá.

Vodíková dekarbonizace motoru je unikátní a jedinečný způsob péče o vnitřek pohonné jednotky vašeho vozu. Díky chemické reakci vyvolané naším dekarbonizérem je vnitřek motoru dokonale vyčištěn od karbonových usazenin, které se vlivem dlouhodobého používání v motoru přirozeně usazují a pozvolna tak snižují jeho výkon. Celý proces trvá maximálně 90 minut, které můžete strávit na našem showroomu se šálkem kávy u vnitřního okrasného jezírka. Přečtěte si kompletní informace o naší vodíkové dekarbonizaci motoru.

Dárkový poukaz na vodíkovou dekarbonizaci stojí stejně jako samotný proces 2900 Kč.
Objednat si ho můžete na telefonu 377 327 007 nebo pomocí našeho kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář – Napište nám, ozveme se


    Scroll to Top