Technologie Wynn’s

Wynn’s Aircomatic III HVAC Cleaning System spolehlivě eliminuje bakterie, viry, plísně, ale také nepříjemné pachy v interiéru vozidla a jeho klimatizačním systému. Kromě hygienicky nezávadného prostředí si tak můžete ve svém interiéru užívat čerstvý vzduch bez jakýchkoli stop po zápachu tabáku, jídla, rozlitého mléka nebo domácích mazlíčků. Systém využívá ke svému provozu dva druhy náplní – Wynn’s Airco-Clean pro čištění výparníku klimatizace a Wynn’s Air Purifier pro odstranění nepříjemného zápachu v interiéru vozidla.

Přípravek Wynn’s Airco-Clean je určen pro čištění výparníku klimatizace a systému rozvodu vzduchu pomocí ultrazvukové přeměny kapaliny Airco-Clean na malé kapičky menší než 5 mikronů. Aerosol je vyfukován ven skrz vývodovou trubici a dále nasáván směrem k výparníku klimatizace kde likviduje kontaminaci. Je vhodný pro všechny klimatizační systémy osobních i užitkových vozidel a autobusů.

– odstraňuje mastné usazeniny, prach a jiné nečistoty z výparníku klimatizace
– odstraňuje nepříjemné pachy a nikotinový zápach z klimatizačního systému a brání jejich tvorbě po dlouhou dobu
– dezinfikuje, likviduje mikroby, plísně a bakterie a vymývá je z klimatizačního systému
– brání alergickým reakcím (rýma, kašel, pálení očí, bolesti krku, …)
– po použití zanechává ve vozidle příjemnou svěží vůni

Přípravek Air Purifier je určen pro odstranění nepříjemného zápachu v interiéru vozidla. Přístroj AIRCOMATIC III produkuje ozón během nastaveného času a společně s přípravkem Air Purifier slouží k odstranění nepříjemných zápachů a zrychluje přirozený rozklad ozónu uvnitř vozu tak, aby zajistil okamžitou použitelnost vozu po ošetření. Přípravek je vhodný pro všechny interiéry a zavazadlový prostor osobních a užitkových vozidel, lodí, autobusů i karavanů.

– neutralizuje zápachy pomocí chemické reakce s jejich molekulami
– okamžitě odstraňuje zápachy pocházející z cigaretového kouře, zvířat, tělesného potu, odpadků, cibule, česneku, potravin, rozlitých potravin a nápojů, zvratků, plísně, vlhkosti a mokrého šatstva
– dlouho trvající účinek díky molekulární technologii, která neutralizuje páchnoucí molekuly
– nepřekrývá zápach, ale eliminuje jej
– díky ultrazvukovému rozptýlení přístrojem Aircomatic III je ošetřen celý prostor
– odstraňuje zápachy z tkanin, např. z potahů, autosedaček, koberců a záclon
– produkt je na vodní bázi, netoxický, nehořlavý, připravený k okamžitému použití
– zanechává svěží jemnou vůni, nezanechává skvrny

Scroll to Top