Víceúčelové laserové systémy

Některými funkcemi víceúčelových laserových systémů může být funkce rušení policejních laserových pistolí. Zařízení pomocí inteligentních algoritmů a vysoce výkonných laserových čidel vysílají proti měřící pistoli protipulsy. Tato měřící zařízení účinně matou a tím účinně zamezují změření rychlosti měřeného vozidla. Vozidlu vybavenému laserovou rušičkou prakticky není možné změřit rychlost. Laserový měřič rychlosti se chová stejně, jakoby se policistovi “třásla ruka” a nebyl schopen udržet vozidlo v hledáčku.

Laserová čidla se instalují do čelní masky vozidla, ovládací prvky a reproduktor se instalují do kabiny vozidla.

Výhody

  • Světová jednička – 100% funkčnost
  • Detekce úsekového měření
  • Nulová poruchovost
  • Homologováno pro montáž do vozu
  • Minimální rozměry – nejmenší čidla

100% legální: Jediný produkt tohoto druhu, který je homologován pro montáž do vozidel a u nějž lze kompletně deaktivovat rušící funkce.

Legální laserová ochrana

  • Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace rušících funkcí zařízení a tím i “legalizace” například pro cestu do regionů, kde je jeho použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v “provozuschopném stavu” nebo “používána”, přičemž její držení není zákonem zakázáno. AL Priority však není rušičkou, ale homologovanou součástí automobilu. Vaš AL Priority parkovací systém lze tedy používat plně v souladu s legislativou platnou ve všech evropských zemích.

Technický popis

  • Parkovací systém AL Priority má široké možnosti programování. Mezi základní režimy patří například režim trvalého nebo časově omezeného (1-9 s) rušení, režim pouze detekce laseru nebo režim pouze parkovacího asistenta.
  • Senzory jsou instalovány do přední, případně také zadní části vozidla.
  • Inovovaná řídící jednotka je programovatelná pomocí USB flash disku. V případě potřeby aktualizace firmwaru je tedy možné přehrát aktuální firmware nebo jednoduše přenastavit funkce systému AL Priority bez nutnosti návštěvy našeho servisního pracoviště.

Kvalita

  • Rušičky značky AntiLaser jsou dlouhodobě nejlepším produktem na trhu. Systém AL Priority byl navržen i vyroben Evropě ve společnosti certifikované ISO 9001. Je plně v souladu a splňuje certifikáty: CE, e26, RoHS a Laser Class I.
AL Priority SINGLEklasické vozy14 376 Kč bez DPH17 395 Kč s DPH
AL Priority DUALvětší limuzíny, SUV20 574 Kč bez DPH24 895 Kč s DPH
AL Priority TRIPLEpřední i zadní ochrana pro klasické i větší vozy26 773 Kč bez DPH32 395 Kč s DPH
AL Priority QUADpřední i zadní ochrana pro velké limuzíny a SUV32 971 Kč bez DPH39 895 Kč s DPH
Dodatečný sensor AL Priorityrozšíření na vyšší verzi6 198 Kč bez DPH7 500 Kč s DPH
Bluetooth modulpro propojení s mobilním telefonem3 219 Kč bez DPH3 895 Kč s DPH

Použití tohoto zařízení při aktivované funkci rušení může být v některých zemích považováno za nelegální.

Scroll to Top