Reproduktory ETON

Od roku 1983 společnost ETON  zajišťuje ultimátní zvukový zážitek, splňuje nejvyšší požadavky a cílí na kvalitu zaručenou ruční výrobou a následnou kontrolou v Německu.

Vytvořili jsme pro Vás několik orientačních cenových variant produktů od společnosti ETON i například včetně vytlumení dveří. Pro zajištění správné funkčnosti reproduktorů doporučujeme vždy dveře či kufr vytlumit a odhlučnit. Ve špatné ozvučnici ani nejlepší reproduktor nebude mít ten správný dynamický zvuk. Avšak i reproduktor je velký skok dopředu.

Instalace reproduktorů ETON POW 160.2 COMPRESSION včetně odhlučnění a vytlumení dveří.

Uvedená cena je za jednu kompletní sadu reproduktorů pro instalaci do 2 předních nebo zadních dveří.
Cena je orientační a může se lehce lišit dle typu vozu.

12 990,- včetně DPH

Více o této variantě

Reproduktory ETON POW 160.2 COMPRESSION

2-pásmový 17 cm komponentní reproduktorový systém

Výjimečná výkonnost, vysoká účinnost a prvotřídní zpracování „Made in Germany“, pod tímto heslem vyrábí ETON své komponentní systémy POW. Systémy jsou samy o sobě vizuálním highlightem: koš s novou úpravou Satin Black, pólová deska v designu RSE, velký magnet s obvodovou pryžovou ochranou a logem ETON a dust cap s barevným potiskem.

Membrána basového reproduktoru je vyrobena ze směsi skelných vláken a papíru, která vytváří teplý, sladěný zvuk. Impedance 3 ohmy basového reproduktoru získá z výkonového stupně nebo rádia porci výkonu navíc; 25 mm výškový reproduktor s textilní kalotou z hedvábí servíruje křišťálově čisté výšky a překvapí vás svou snadnou montáží.

Kvalitní zvuk ve voze není jen otázkou správně zvoleného audiosystému. Zcela nový zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby získáte při využití odhlučnění vozu. Kompletní informace v sekci Tlumení a odhlučnění.

Instalace subwooferu

profesionální montáž subwooferu do vašeho vozu

od 9 990,- včetně DPH

Scroll to Top