Navigace

Navigace do vozidla ať už pevně montovaná nebo přenosná je důležitým prvkem každého vozu. Ne vždy ji ale s vozem máte možnost zakoupit, nebo se jednoduše nechcete spokojit se základem, který výrobce do daného konkrétního vozu umístil. Dnes už máme možnost si vybrat, jaký navigační přístroj do vozu umístíme. Rázem už nezískáme jenom zařízení, které je schopno pouze přijímat signál a ukázat nám, kudy vede cesta domů, ale otevírá se nám digitální svět plný multimédií, funkcí a možností! Díky volbě kvalitnějších modelů máme jedinečnou možnost vytvořit nový fungující a s vaším vozem plně spolupracující celek.

Opravy řídících ADAPTIV – Navigační a multimediální modul pro originální přístroje

Navi / multimédia adaptér – zcela nový systém řeší instalaci (doplnění) navigace, přehrávače videí / filmů (i za jízdy), možnost připojení couvací kamery a dalších funkcí do vozů, kam to doposud nešlo.

Plug &Play adaptér s navigací, vstupy pro iPhone / iPod, USB / SD, AUX vstup, HDMI vstup a vstup pro couvací kameru s možností zobrazení originálního parkovacího asistenta. Možnost připojení DVB-T nebo DAB+ tuneru. Všechny funkce se pohodlně ovládají pomocí originálního autorádia.

Detailní informace o produktu naleznete zde.

OEM Navigační jednotky All-in-one ZENEC E-GO

Jedná se o inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro daný typ vozidla. Díky specifické konstrukci, sladěnému podsvícení tlačítek se zbytkem vozu a přizpůsobenému designu předního panelu, zapadne špičková multimediální navigace od ZENECu do vašeho automobilu bez nutnosti plastových či jiných redukcí. Dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze je pohodlně ovládat pomocí dotykového displeje s vysokým rozlišením. Naviceiver Zenec není jen obyčejné rádio s navigací. Zenec se propojí s originální sběrnicí vozu a funguje jako celek. Proto se bez problémů propojí s elektronikou vozu a vy můžete pohodlně používat ovládání na volantu, multifunkční displej u řidiče, optický parkovací systém (OPS) nebo zobrazovat stav klimatizace. Nyní si v autě vychutnáte bohaté možnosti zábavy na cestách.

Více informací o systému ZENEC- E>GO naleznete zde.

Navigace přenosné

Přenosné navigační přístroje jsou koncipované pro jednoduchou instalaci a opětovnou demontáž z vozidla. Jejich velkou výhodou je především cena, která je zpravidla několikanásobně nižší, než cena vestavěných navigací a taky skutečnost, že takový přistroj můžete jednoduše používat ve vícero autech. Vývojový trend jasně spěje ke snižování hmotnosti při zachování potřebných rozměrů obrazovky. Je důležité dát si také pozor na možné aktualizace map. Mnoho výrobců zneužívá své značky pro drahé aktualizace zařízení, proto je dobré již zakoupit takovou, která je již včetně tzv. lifetime tzn. včetně doživotní aktualizace ZDARMA.

Scroll to Top