Tlumení a odhlučnění vozidel

Naše nabídka je určena všem majitelům, kteří nejsou spokojeni s akustickým komfortem svého automobilu. Bez ohledu na typ vašeho vozidla můžeme docílit prémiového zvuku, nebo současně velmi výrazně snížit nežádoucí akustický hluk uvnitř vozu! To vše již od 4 890 Kč.

Kompletní vytlumení a odhlučnění vozu přinese hned několik výhod:

Pozoruhodné zlepšení jízdního komfortu, které vám zaručí plné potěšení z řízení auta!
Jasné zlepšení pohody při jízdě autem! Z dlouhodobém horizontu pozitivně působí na váš zdravotní stav tím, že eliminuje hluk i vibrace a tím nezatěžujete tolik své tělo během dlouhých hodin strávených v autě.
Zlepšení bezpečnosti při řízení! Minimalizuje vliv rozptýlení a obtěžování způsobené akustickým hlukem.
Kvalitnější zvuk vašeho audio systému! Po poctivém vytlumení dveří budou Vaše tovární reproduktory hrát mnohem lépe a dynamičtěji – prokázáno!
Bezproblémová cesta s dětmi. Protože děti reagují na hluk rychleji a s mnohem větší intenzitou, v klidném autě bude pro ně mnohem jednodušší vydržet nepříjemné podmínky jízdy nebo dokonce usnout na delší dobu.
Možnost vést konverzaci i při vysokých rychlostech – přímo se spolucestujícím nebo pomocí Handsfree.

A to je jen několik klíčových výhod … prohlédněte si naše varianty vytlumení.

Profesionální hlukoměr

Na naší prodejně máme k dispozici pro měření hluku ve vozidle profesionální hlukoměr. Na přání vám na určitém úseku před samotným vytlumením změříme hodnoty hluku a následně po montáži celý test zopakujeme. Sami uvidíte, jak se hladina hluku posunula.

Aplikace opravdu nestačí

Pro správné a hlavně přesné měření je nutné měřit vždy profesionálním hlukoměrem. V žádném případě není možné přesnou úroveň hluku měřit nějakou aplikací v chytrém telefonu ani obyčejným decibelometrem. Výsledky naměřené profesionálním hlukoměrem se liší oproti decibelometru nebo aplikaci i o několik dB!

Scroll to Top