Autopotahy

Autopotahy značky INDIVIDUAL AUTO DESIGN od společnosti MAD jsou výsledkem 28letých zkušeností, vývoje a špičkového designu s milimetrovou přesností.

Našim zákazníkům přinášíme autopotahy s unikátní kombinací špičkové digitalizační techniky a precizní ruční práce našich odborníků. Coby vývojový partner výrobců automobilů zaměřený na výrobu autopotahů šitých na míru, jako jediný provádí nejnáročnější zkoušky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálů.

Máte dotaz týkající se autopotahů? Podívejte se do sekce FAQ – Často kladené otázky. Třeba jsme ho už zodpověděli.

Textilní Autopotahy – CLASSIC( od 8.810,- vč. DPH – celé auto)

Autopotahy z kolekce CLASSIC jsou ideální volbou pro motoristy, kteří upřednostňují decentní, individuální interiér svého vozu spojený s každodenním pohodlím při používání.

Autopotahy z kolekce CLASSIC jsou ideálním řešením pro řidiče, kteří chtějí ochránit původní čalounění svého auta před povětrnostními vlivy a opotřebením vznikajícím při každodenním používání vozidla.

Při výrobě potahů do auta je kladen velký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů, které splňují přísné podmínky.

Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů šitých na míru u všech našich střihů.

VZORKOVNICI MATERIÁLŮ CLASSIC VÁM RÁDI UKÁŽEME V NAŠEM SHOWROOMU V PLZNI.

Kožené Autopotahy – LEATHER LOOK (od 11.840,- vč. DPH – celé auto)

LEATHER LOOK je automobilová syntetická kůže, která svými vlastnostmi i životností překonává použití pravé kůže v automobilovém průmyslu.

Kolekce LEATHER LOOK je ideální pro řidiče, kteří chtějí okamžitě zvýšit vnitřní komfort svého vozu a nechtějí trávit spoustu času čištěním potahů. Autopotahy z automobilové syntetické kůže Leather Look jsou ideální volbou pro motoristy, kteří upřednostňují kožené materiály.

Při výrobě je kladen velký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů, které splňují přísné podmínky.

Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů MAD šitých na míru pro všechny naše střihy.

VZORKOVNICI MATERIÁLŮ  VÁM RÁDI UKÁŽEME NA NAŠÍ PRODEJNĚ V PLZNI.

Scroll to Top