Pro karavany

Panoramatický kamerový systém CAMOS 360° HD

CAMOS 360° HD je unikátní systém čtyř kamer umístěných na vozidle, který zobrazuje situaci kolem vašeho vozidla v reálném čase. Nic vám neunikne a budete mít vždy 100% přehled o dění kolem vás. Systém přináší podstatné zvýšení bezpečnosti při manévrování s vozidlem a tím eliminuje veškerá rizika spojená s řízením rozměrných vozidel, u kterých není tak dobrý výhled, jako u osobních vozů.

Ať už se jedná o karavany, dodávkové vozy, nákladní vozy nebo pracovní stroje, tento systém zajistí maximální bezpečí pro řidiče i jeho vůz.
Kompletní informace o CAMOS 360° HD

Trackimo – GPS lokátor fungující na celém světě – nejvýhodnější v ČR

TRACKIMO je kompaktní, lehké a voděodolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností. Služba je dostupná na celém světě a přístup k ní je možný prostřednictvím mobilní aplikace i webové stránky. Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.

Více informací

TV Man – komplexní řešení multimediální zábavy pro váš vůz

Televize i multimediální centrum přes WiFi ve vašem voze! Zařízení kombinující příjem DVB-T a multimediální centrum.
Zabavte vaše děti každý den na cestách do školy, na dovolenou nebo na víkend. TVman vytváří vlastní WiFi a umožňuje živé DVB-T vysílání a bezdrátové přehrávání multimediálních souborů (filmy, hudba) ve vašem voze.

Použijte svůj telefon, tablet nebo notebook (Android, Apple, Windows) a zabavte každého člena individuálně. Užijte si výlety!

Specifické zabezpečení pro karavany

Naše firma již dlouhá léta instaluje zabezpečení, elektroniku, navigace, multimedia i automatizační systémy do karavanů. Jedná se o specifické vozy, které chtějí jiný přístup a také vědět jak na ně.  Svěřte svého “bydlíka” do rukou odborníků s praxí.
 
GSM/GPS systém vč. montáže od 13.990 kč

Navigace pro obytné vozy a karavany

Systém v těchto navigačních jednotkách je speciálně upravený, tak že obsahuje přednastavené profily pro obytné vozy i nákladní automobily. V navigačním systému lze pak snadno nastavit rozměry a další specifikace vašeho pojízdného domova. Navigace vám pak automaticky nalezne takovou trasu, kudy váš vůz bez problémů projede. Dalším důležitým údajem pro řidiče nadměrných vozů je speciální databáze obsahující informace o více než 20 000 kempech po celé Evropě, včetně jejich www stránek a kontaktních informací. Navigace dále obsahuje detailní mapy všech evropských zemí, realistické 3D zobrazení terénu, více než 10 milionů POI destinací.
Varianty navigací pro karavany

Komplexní ozvučení

Veškerou nabídku pro kvalitní ozvučení naleznete v sekci Car audio.

Multimédia, TV & satelit pro karavany

Dokonalý a chytrý systém pro multimediální zábavu a TV pro celou vaši rodinu.

Parkovací systémy pro karavany

Znáte to sami. Tyto systémy chrání lak a nárazníky našeho vozu, ale i toho za vámi.  Čidla díky své technologii dokáží přečíst překážku od 40 cm – při nižší hodnotě už stále “křičí”, že nabouráte. Kamerka vám dodá dokonalý pohled za váš vůz, tudíž vám už nebude hrozit žádná nežádoucí kolize.

A že nemáte v karavanu displej? Není to nutné. Stačí malý externí displej. I to jsou vychytávky dnešní doby. Nezbývá než popřát příjemné parkování a věřte, že vaše ženy vás za toto řešení budou ještě více milovat.

Měniče napětí pro karavany

Potřebujete si v karavanu zapojit Televizi, notebook nebo jakoukoliv jinou domácí elektroniku stavěnou na 230V ? Není to žádný problém. Při volbě toho správného měniče si můžete zapojit cokoliv dle libosti.

Elektrokola – pro chvíle pohody na cestách

Rádi by jste si sebou vzali na cestu kolo, ale nejste si jisti, jestli místní kopce zvládnete? Díky vytrvalému úsilí vývojářů a pracovníků elektrokol teď můžete bez ostychu a obav vybírat místo pro svou cyklistickou dovolenou už nejen v údolích řek, ale klidně i vysoko v Alpách. Rádi vám vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků.

Scroll to Top