FAQ – Často kladené otázky na autopotahy

Uvědomujeme si, že autopotahy můžou podléhat vkusu, který má každý z nás jedinečný. Proto jsme shromáždili nejčastější otázky, na které se nás naši zákazníci ptají při nákupu autopotahů. Je mezi nimi i ta vaše?

Shrnutí

V článku jsme se postupně zabývali všemi oblastmi, které mohou při výběru autopotahů ovlivnit Vaši spokojenost. Na závěr si můžeme v krátkosti shrnout všechny vlastnosti, které by měly mít vaše autopotahy šité na míru:

– kvalitně vytvořený střih zaručí, že budou potahy kopírovat linie Vašich sedadel – nejkvalitnější jsou ty potahy, které je obtížné rozeznat od původního čalounění vozidla

– bezpečnost použití autopotahů na sedadlech s bočním airbagem zaručují testy provedené společností TÜV SÜD Czech s.r.o.

– jediný způsob, jak dosáhnout bezpečného použití autopotahů na sedadlech s bočním airbagem, je použití identické airbagové technologie, kterou používají výrobci automobilů při výrobě původního čalounění

– kvalitní autopotahy jsou vyrobeny z materiálů, které jsou určeny pro použití v automobilovém průmyslu – kvalitu a trvanlivost materiálů dokazují příslušné testy.

Scroll to Top