Car audio

Jedná se o veškeré audio dovybavení automobilu, tedy vše, co se týká hudby: autorádia, reproduktory, zesilovače, kapacitory, subwoofery nebo například montážní materiál v podobě kabelů, redukcí či antén. Jednoduše všechno, na čem výrobce šetřil v rámci zvuku. A i když se někdy naše nabídka kryje s nabídkou originálního dovybavení v tomto smyslu, tak věřte (a kdykoli vás o tom rádi přesvědčíme a předvedeme), že ta naše varianta je vždy propracovanější, nabitá spoustou nových funkcí a daleko užitnější. S co nejkvalitnějším audio zážitkem ve voze úzce souvisí vytlumení interiéru, které minimalizuje nežádoucí venkovní hluk pronikající do kabiny. S tímto si automobilky také hlavu příliš nelámou.

 Je to z jednoho prostého důvodu: výrobce automobilů je tu hlavně od toho, aby vyrobil za danou cenu co nejkvalitnější vůz a audio doplňky a jsou jen jakýmsi “nutným” zlem a doplňkem dnešní doby. Naši dodavatelé jsou naopak odborníky právě na tato zařízení, neustále monitorují trh i potřeby zákazníka a díky tomu jsou schopni vytvářet daleko hodnotnější a užitnější “kousky” Díky množství prodaných kusů se navíc dostanou i na úplně jinou cenu – samozřejmě nižší 

Autorádia, reproduktory

Na naší prodejně i e-shopu můžete nalézt obrovské množství reproduktorů a rádií každé velikosti, tvaru a typu. Někdy může být obtížné zjistit, který reproduktor nebo autorádio zvolit právě pro vás. Pokud se ale budete držet několika zásad, uvedených v užitečných informacích, budete si sami schopni vybrat to, co opravdu chcete a jednoznačně patří do vašeho vozu.

Zesilovače, kapacitory

Chcete si užít požitek z hudby pořádně naplno? Pořiďte si zesilovač do auta! Vaší hudbě dodá precizní hlasitost a dynamiku. Nabízíme pouze kvalitní značkové zesilovače s vynikajícím výkonem. Vše najdete vystavené přímo u nás v showroomu. Nabízíme nepřeberné množství typů a designů. Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informací.

Jsme největší firmou a instalačním střediskem v ČR. S výstavní plochou cca 340m² a servisním zázemím 400m². Už jste procházeli virtuálně náš showroom?

U naší společnosti je automatikou profesionální instalace u nás zakoupených výrobků. Když jde například jen o prohození rádia je instalace zcela ZDARMA, jedná-li se o složitější úkon, rádi vám uděláme tu nejlepší možnou cenu. Když je to jen trochu možné, tak instalaci provádíme na počkání.

Subwoofery

Neboli také “koření” hudby…. Každý člověk, který má v úmyslu koupit subwoofer, si klade otázku, zda-li postačí vybraný subwoofer pro zlepšení basu v daném automobilu. Vybírat pouze podle velikosti subwooferu není tou nejlepší cestou. Na druhé straně, subwoofer-box s malým reproduktorem v malém prostoru nebude schopen vyprodukovat tak nízké basy. Chcete-li ale zjistit, jak přesně si vybrat subwoofer, musíte nejprve vůbec tušit, jaké jsou typy subwooferů do automobilů.

Vše najdete vystavené na našem showroomu. Nabízíme nepřeberné množství typů a designů. Jsme největší firmou a instalačním střediskem v ČR. S výstavní plochou cca 340m² a servisním zázemím 400m². Už jste procházeli virtuálně náš showroom? Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informací.

Redukce pro rozšíření funkce originálních autorádií / navigací

Tam, kde to dříve nebylo možné, tam kde výrobce šetřil, vám nyní pomůžeme my!

Představte si adaptér, který vám rozšíří například vaše autorádio o připojení USB Flash, SD karty, iPod připojení, bluetooth HandsFree, zajistí vám možnost přehrávání MP3, ale také vám třeba rozšíří rádio o možnost přehrávání videí za jízdy či dokonce přidá funkci navigace? To a ještě více dnes už pro nás není žádný problém.

Auto-antény a příslušenství

Základem kvalitního příjmu čehokoli je pořádná anténa. U ní to vždycky začíná. Nabízíme široký sortiment antén a příslušenství, vše skladem a vystavené na showroomu. Rádi Vám prověříme vaši anténu a umeteme tak cestu pořádnému signálu.

Více informací o anténách, jejich typech a dělení naleznete naleznete v sekci užitečné informace Auto-antény a jejich příslušenství.

Tlumení a odhlučnění vozidel, potahové materiály

Proč řešit tlumení automobilu – nestačí tlumení které poskytl výrobce už v základu? …. jaká je Vaše odpověď?

Naše jednoznačná … !!! NENÍ !!! Tlumení vozidla není zrovna levná záležitost a právě proto výrobce omezil tlumení na minimum a tím snížil cenu vozu.
Podívejme se zde společně na to, jak je možné vyřešit tlumení i u vás ve vozidle. Zbavte se vibrací, špatné akustiky a venkovního hluku!

Už jste někdy jeli v komfortnějším voze a ani při vyšší rychlosti jste přesto neslyšeli hluk od pneumatik? Není to dražším vozem nýbrž protihlukovým tlumením vozu, jímž vozy střední a nižší třídy rozhodně neoplývají. Ale od toho je tu naše firma, abychom Vám tento komfort mohli dopřát. Kompletní informace získáte na stránce Tlumení a odhlučnění.

Napájecí a signálové kabely, pojistková pouzdra, ostatní montážní prvky a příslušenství

Pro zapojení například subwooferu do vašeho automobilu budou zapotřebí patřičné signálové a napájecí kabely. Dále také budete potřebovat pojistky a pouzdra pro jejich zapojení, očka a vidličky na vaší kabeláž a samozřejmě také třeba různé další adaptéry. To a ještě více vám můžeme poskytnout ve výhodném balení či každý prvek zvlášť. Podívejte se, co vše vám může pomoci a co vám nesmí chybět.

Plastové, kabelové a elektrické redukce

Pro zapojení aftermarket autorádia nebo navigace do automobilu jsou zapotřebí patřičné plastové a kabelové redukce. Redukce vám zajistí, že vaše nové autorádio nebo navigace bude přesně, bez žádných větších úprav, pasovat do vozu. Plastové adaptéry slouží pro instalaci autorádií a navigačních jednotek do automobilů vybavených originálním autorádiem s atypickým rozměrem a tvarem. Rámečky je možné zakoupit v provedení pro instalaci autorádií a navigací velikosti 1DIN a 2DIN. Barevné provedení rámečku odpovídá originálnímu provedení interiéru automobilu.

Kabelové redukce vám zajistí možnost připojit zařízení s ISO konektorem do automobilů vybavených originálním konektorem pro připojení autorádia. Také možná budete potřebovat adaptér pro zachování ovládání na volantu nebo anténní redukci s odpovídajícím konektorem. To a ještě více tu pro vás máme.

Scroll to Top