Car audio

Jedná se o veškeré audio dovybavení automobilu, tedy vše, co se týká hudby: autorádia, reproduktory, zesilovače, kapacitory, subwoofery nebo například montážní materiál v podobě kabelů, redukcí či antén. Jednoduše všechno, na čem výrobce šetřil v rámci zvuku. A i když se někdy naše nabídka kryje s nabídkou originálního dovybavení v tomto smyslu, tak věřte (a kdykoli vás o tom rádi přesvědčíme a předvedeme), že ta naše varianta je vždy propracovanější, nabitá spoustou nových funkcí a daleko užitnější. S co nejkvalitnějším audio zážitkem ve voze úzce souvisí vytlumení interiéru, které minimalizuje nežádoucí venkovní hluk pronikající do kabiny. S tímto si automobilky také hlavu příliš nelámou.

 Je to z jednoho prostého důvodu: výrobce automobilů je tu hlavně od toho, aby vyrobil za danou cenu co nejkvalitnější vůz a audio doplňky a jsou jen jakýmsi “nutným” zlem a doplňkem dnešní doby. Naši dodavatelé jsou naopak odborníky právě na tato zařízení, neustále monitorují trh i potřeby zákazníka a díky tomu jsou schopni vytvářet daleko hodnotnější a užitnější “kousky” Díky množství prodaných kusů se navíc dostanou i na úplně jinou cenu – samozřejmě nižší 

Autorádia, reproduktory

Na naší prodejně i e-shopu můžete nalézt obrovské množství reproduktorů a rádií každé velikosti, tvaru a typu. Někdy může být obtížné zjistit, který reproduktor nebo autorádio zvolit právě pro vás. Pokud se ale budete držet několika zásad, uvedených v užitečných informacích, budete si sami schopni vybrat to, co opravdu chcete a jednoznačně patří do vašeho vozu.

Zesilovače, kapacitory

Chcete si užít požitek z hudby pořádně naplno? Pořiďte si zesilovač do auta! Vaší hudbě dodá precizní hlasitost a dynamiku. Nabízíme pouze kvalitní značkové zesilovače s vynikajícím výkonem. Vše najdete vystavené přímo u nás v showroomu. Nabízíme nepřeberné množství typů a designů. Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informací.

U naší společnosti je automatikou profesionální instalace u nás zakoupených výrobků. Když jde například jen o prohození rádia je instalace zcela ZDARMA, jedná-li se o složitější úkon, rádi vám uděláme tu nejlepší možnou cenu. Když je to jen trochu možné, tak instalaci provádíme na počkání.

Subwoofery

Neboli také “koření” hudby…. Každý člověk, který má v úmyslu koupit subwoofer, si klade otázku, zda-li postačí vybraný subwoofer pro zlepšení basu v daném automobilu. Vybírat pouze podle velikosti subwooferu není tou nejlepší cestou. Na druhé straně, subwoofer-box s malým reproduktorem v malém prostoru nebude schopen vyprodukovat tak nízké basy. Chcete-li ale zjistit, jak přesně si vybrat subwoofer, musíte nejprve vůbec tušit, jaké jsou typy subwooferů do automobilů. Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informací.

Redukce pro rozšíření funkce originálních autorádií / navigací

Tam, kde to dříve nebylo možné, tam kde výrobce šetřil, vám nyní pomůžeme my! Představte si adaptér, který vám rozšíří například vaše autorádio o připojení USB Flash, SD karty, iPod připojení, bluetooth HandsFree, zajistí vám možnost přehrávání MP3, ale také vám třeba rozšíří rádio o možnost přehrávání videí za jízdy či dokonce přidá funkci navigace? To a ještě více dnes už pro nás není žádný problém.

Auto-antény a příslušenství

Základem kvalitního příjmu čehokoli je pořádná anténa. U ní to vždycky začíná. Nabízíme široký sortiment antén a příslušenství, vše skladem a vystavené na showroomu. Rádi Vám prověříme vaši anténu a umeteme tak cestu pořádnému signálu.

Více informací o anténách, jejich typech a dělení naleznete naleznete v sekci užitečné informace Auto-antény a jejich příslušenství.

Tlumení a odhlučnění vozidel, potahové materiály

Proč řešit tlumení automobilu – nestačí tlumení které poskytl výrobce už v základu? …. jaká je Vaše odpověď?

Naše jednoznačná … !!! NENÍ !!! Tlumení vozidla není zrovna levná záležitost a právě proto výrobce omezil tlumení na minimum a tím snížil cenu vozu.
Podívejme se zde společně na to, jak je možné vyřešit tlumení i u vás ve vozidle. Zbavte se vibrací, špatné akustiky a venkovního hluku!

Už jste někdy jeli v komfortnějším voze a ani při vyšší rychlosti jste přesto neslyšeli hluk od pneumatik? Není to dražším vozem nýbrž protihlukovým tlumením vozu, jímž vozy střední a nižší třídy rozhodně neoplývají. Ale od toho je tu naše firma, abychom Vám tento komfort mohli dopřát. Kompletní informace získáte na stránce Tlumení a odhlučnění.

Napájecí a signálové kabely, pojistková pouzdra, ostatní montážní prvky a příslušenství

Pro zapojení například subwooferu do vašeho automobilu budou zapotřebí patřičné signálové a napájecí kabely. Dále také budete potřebovat pojistky a pouzdra pro jejich zapojení, očka a vidličky na vaší kabeláž a samozřejmě také třeba různé další adaptéry. To a ještě více vám můžeme poskytnout ve výhodném balení či každý prvek zvlášť. Podívejte se, co vše vám může pomoci a co vám nesmí chybět.

Plastové, kabelové a elektrické redukce

Pro zapojení aftermarket autorádia nebo navigace do automobilu jsou zapotřebí patřičné plastové a kabelové redukce. Redukce vám zajistí, že vaše nové autorádio nebo navigace bude přesně, bez žádných větších úprav, pasovat do vozu. Plastové adaptéry slouží pro instalaci autorádií a navigačních jednotek do automobilů vybavených originálním autorádiem s atypickým rozměrem a tvarem. Rámečky je možné zakoupit v provedení pro instalaci autorádií a navigací velikosti 1DIN a 2DIN. Barevné provedení rámečku odpovídá originálnímu provedení interiéru automobilu.

Kabelové redukce vám zajistí možnost připojit zařízení s ISO konektorem do automobilů vybavených originálním konektorem pro připojení autorádia. Také možná budete potřebovat adaptér pro zachování ovládání na volantu nebo anténní redukci s odpovídajícím konektorem. To a ještě více tu pro vás máme.

Scroll to Top