Multimédia

Jedná se o veškeré nadstandardní až komfortní dovybavení automobilu – multimediální přehrávače, DVD a USB přehrávače, televizní vysílání ve voze, stropní monitory pro zadní spolujezdce a další. Jednoduše řečeno vše, co jsme zvyklí vídat v luxusních limuzínách. Nyní můžete mít takovéto vybavení i ve svém autě. Naši specialisté vám rádi pomůžou s výběrem toho nejvhodnějšího řešení přímo na míru vašemu vozu. A je jedno, zda se bude jednat o jeden monitor nebo o komplexní řešení multimediální sestavy. Obrovskou výhodou naší společnosti je fakt, že i ty nejkomplikovanější systémy dokážeme odborně namontovat a nainstalovat přímo do vašeho vozu. S naším odborníkem si následně projdete veškerá nastavení a možnosti tak, abyste se stali opravdovými pány vašeho pojízdného multimediálního království.

Multimediální zařízení, přehrávače, USB, DVD

DVD a USB přehrávače se stávají nedílnou součástí našeho vybavení na cesty. Zejména jsou oblíbeným předmětem zábavy při cestách autem a to nejen pro děti. Přehrávače a jiné multimediální zařízení dnes mohou být vybaveny i DVB-T tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání, a tak zaručit pohodlné sledování televize i na cestách.

TV a DAB tunery

Když se cestující nudí v dopravních zácpách, máme řešení! TV tuner v autě! Poradíme, jak vybrat ten správný.
Nechcete během dlouhého čekání v autě přijít o svůj oblíbený pořad, sportovní přenos nebo film, který právě vysílají v televizi? Máme možné řešení! TV tuner do auta. Televizní přijímač do auta je v dnešní době velice oblíbeným příslušenstvím. Jediné, co musí automobil obsahovat, je monitor, na který lze libovolný TV tuner připojit. TV přijímače v naší nabídce jsou námi ověřené a připravené pro splnění vašich požadavků pro sledování v automobilu. Využijte svůj multimediální systém na maximum.

Prohlédněte si i sekci Užitečné informace.

Monitory, stropní monitory a sluchátka

Pokud již máte na předních sedadlech dostatečný komfort, nezapomeňte na spolujezdce na zadních sedadlech!Potřebujete cestující při delší nudné jízdě zabavit? Ideální variantou je stropní nebo jiný monitor. V našem sortimentu najdete hned několik variant, které Vám můžu zajistit nadstandardní komfort. Stropní monitory, monitory s uchycením na opěrku sedadla před Vámi, hlavové opěrky s monitorem, LCD displeje nebo jiné zobrazovače s DVD nebo USB přehrávačem.

Stropní monitory jsou nejideálnější variantou do mnoha automobilů. V případě zaklopení monitoru prakticky monitor odstraníte z interiéru vozu. Monitor do auta lze využít pro přehrávání obrazu z hlavní jednotky vozidla v palubní desce (DVD přehrávač, TV tuner, navigace), vestavěného USB portu či DVD přehrávače nebo externího zdroje (herní konzole, přenosný DVD / USB přehrávač). Zabavte celou svou rodinu na dlouhých cestách a v dopravních špičkách a zácpách. Odměnou bude klid a pohoda pro řízení vozidla.

Napájecí a signálové kabely, pojistková pouzdra, ostatní montážní prvky a příslušenství

Pro zapojení například subwooferu do vašeho automobilu budou zapotřebí patřičné signálové a napájecí kabely. Dále také budete potřebovat pojistky a pouzdra pro jejich zapojení, očka a vidličky na vaší kabeláž a samozřejmě také třeba různé další adaptéry. To a ještě více vám můžeme poskytnout ve výhodném balení či každý prvek zvlášť. Podívejte se, co vše vám může pomoci a co vám nesmí chybět.

Scroll to Top