Opět otevíráme! Náš showroom je znovu přístupný veřejnosti

V pondělí 10. května se po čtyřech měsících a čtrnácti dnech znovu otevřely dveře našeho showroomu. V souladu s platnými podmínkami rozvolňování je tedy možné, aby si naši zákazníci vybrali své zboží přímo na showroomu, nebo zde počkali do doby, než bude hotová jejich montáž či chiptuningová úprava.

V platnosti samozřejmě zůstává nutnost mít při vstupu a pohybování se po showroomu nasazený respirátor odpovídající třídy. Stejně tak zůstáváme důslední v opatřeních, která jsme během omezení prodeje uplatňovali. Mezi ně patří především:

  • V rámci celé společnosti platí povinnost nosit při jakémkoliv kontaktu se zákazníky či spolupracovníky respirátor.
  • Frekventované oblasti, jako jsou pracovní stoly, kliky u dveří, platební terminál nebo například používaná kancelářská technika, jsou několikrát denně desinfikovány.
  • Speciální péči věnujeme vozům, na kterých pracujeme. Desinfikujeme již klíče, které nám předáváte. Všechny vozy, které vjedou do vnitřních prostor servisu, předem zdarma důkladně desinfikujeme ozonovým generátorem. Veškeré nářadí a plochy ve vašem autě, kterých se dotýkáme, desinfikujeme přípravky k tomu určenými.

Pro všechny zákazníky je hned u vchodových dveří k dispozici desinfekce. Na našem showroomu se může v jednu chvíli pohybovat maximálně 15 zákazníků.

Těšíme se na vás!

Scroll to Top