Narozeninová akce: K chiptuningu zápis do TP zdarma!

Společnost M+H je tu s vámi už rovné čtvrtstoletí. Další z narozeninových dárků, které pro vás máme připraveny, si můžete vyzvednout v průběhu celého května.

Všichni zákazníci, kteří si u nás v květnu nechají provést chiptuningovou úpravu s měřením na válcové zkušebně, mohou využít nabídky zápisu do velkého technického průkazu v hodnotě 1500 Kč zcela zdarma. Jako jedna z mála chiptuningových firem v České republice disponuje homologací, díky čemuž můžeme tyto zápisy provádět. Pro naše zákazníky to nebude znamenat žádné zdržení, zápis proběhne bezprostředně po úpravě softwaru přímo v naší chiptuningové dílně. V případě, že máte o zápis zdarma zájem, mějte při předání auta připravený velký technický průkaz vozu.

Objednávky chiptuningu přijímáme na telefonním čísle 608 474 646 a emailu chiptuning(zavináč)mh.cz. Na zmíněných kontaktech se můžete také informovat o možnostech i cenové nabídce úpravy vašeho vozu.

V případě, že chcete znát přibližné hodnoty chiptuningové úpravy vašeho vozu, navštivte stránku Parametry úprav po chiptuningu.

Scroll to Top