Změna otevírací doby našeho showroomu

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás informovat o změnách týkajících se provozní doby našeho showroomu.

V rámci zkvalitnění námi poskytovaných služeb jsme se rozhodli ponechat dveře naší prodejny na Písecké ulici 19 v Plzni pro veřejnost otevřené pouze v úterý a pátek. V ostatních dnech se budeme věnovat osobním schůzkám s předem objednanými zákazníky. Úprava provozní doby se týká pouze našeho showroomu, servis vozů je nadále v provozu dle objednávek a dohodnutých termínů  s našimi zákazníky.

Individuální přístup je v naší společnosti prioritou. Nikdy jsme se nesnažili být pouhými prodejci, naopak vždy jsme si zakládali na osobním přístupu k zákazníkovi a jeho požadavkům, jež jsme se snažili vyřešit. Nyní získávají naši zákazníci jedinečnou příležitost dohodnout si na konkrétní termín schůzku s našimi odborníky na chiptuning i multimediální instalace do aut, což zaručí zvýšení komfortu při seznamování se s nabízenými produkty i službami.

„Naším cílem zůstává být pro naše zákazníky spolehlivým partnerem při nákupu nadstandardní výbavy jejich vozů i provádění odborných montáží. Většina našich dlouhodobých klientů upřednostňuje osobní schůzky, na kterých během krátkého času vyřeší veškeré své požadavky a načerpají potřebné informace. Také proto jsme se rozhodli pro zmíněnou úpravu, která, jak věříme, bude mít pozitivní dopad nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale také na budování vztahu s našimi zákazníky, což patří mezi jeden z pilířů naší společnosti,“ říká manažer Car Media Systems Michal Bejček.

Všichni zákazníci, kteří mají zájem o osobní schůzku, si mohou dohodnout termín telefonicky nebo emailem.

Car Media Systems, klimatizace, dekarbonizace motoru a všechny ostatní naše služby – Michal Bejček, 608 474 676, bejcek@mh.cz 
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, biologická a koupací jezírka – Michal Roud, 608 474 646 roud@mh.cz

Věříme, že tento krok bude pozitivní změnou především pro naše zákazníky.

Upravená provozní doba showroomu:

PONDĚLÍPRO OBJEDNANÉ ZÁKAZNÍKY
ÚTERÝ10 – 16 hod.
STŘEDAPRO OBJEDNANÉ ZÁKAZNÍKY
ČTVRTEKPRO OBJEDNANÉ ZÁKAZNÍKY
PÁTEK10 – 16 hod.
SOBOTAZAVŘENO
NEDĚLEZAVŘENO
Scroll to Top