Jak vybrat Autoalarm

Dnešní trh je velice rozsáhlý a je těžké se v něm zorientovat. Tento rychlý a jednoduchý průvodce Vám pomůže se v autoalarmech zorientovat. Vybrali jsme Vám alarmy, které nejenom splňují požadavky na profesionální zabezpečení vozu, ale navíc mohou umět třeba Vám poslat sms nebo zavolat. Problémem není ani přesné sledování vozidla pomocí GPS.

Mimo jiné jsou v nabídce i klasické standardní a osvědčené alarmy do automobilů i motocyklů.

 

Základní dělení autoalarmů dle třídy zabezpečení

Jednocestné autoalarmy

Jedná se o základní úroveň zabezpečení. Dálkový ovladač slouží pouze k odemknutí a zamknutí vozidla. Zajištují ochranu dveří, kapoty, kufru a zapnutí zapalování.
Základní funkce:

– Imobilizér
– Vlastní siréna
– Rozblikání blinkrů

Jednoduše řečeno v případě poplachu se auto rozhouká, rozbliká a vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a odjet.

Dvoucestné autoalarmy
Jedná se o vyšší úroveň zabezpečení. Dálkový ovladač je vybaven LCD displejem a dokáže oboustranně komunikovat s automobilem.
Jednoduše řečeno v případě poplachu se aktivuje siréna, automobil se rozbliká, vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a dálkový ovladač Vám již signalizuje poplach.

GSM/GPS autoalarmy
Nejvyšší úroveň zabezpečení

V případě poplachu se aktivuje siréna, automobil se rozbliká, vlastní imobilizér zamezí možnosti vozidlo nastartovat a Vám přijde SMS zpráva a popřípadě alarm zavolá na přednastavená tel. čísla.
V případě GPS autoalarmu texty SMS obsahují i GPS souřadnice či odkaz na mapu s přesnou polohou vozidla.

Instalace autoalarmu do Vašeho vozu.

Potřebujete pomoci nový alarm nainstalovat?  Navštivte náš Showroom kde naleznete několik možností zabezpečení vozidla, panely s funkčním alarmem a poraďte se ze specialisty jaký zabezpečení vybrat a nechte si ho do auta nainstalovat od profesionálůOdbornou montáž Vám zajistí naši technici.