Zabezpečení objektů & kamerové systémy

Chcete mít klidné spaní? Vy, Vaše děti i Vaše paní?

Sleva 50% na montáž kamerového systému & objektového zabezpečení

Zabezpečení objektů & kamerové systémy

Jeden z hlavních a stěžejních oborů který zastřešuje naše firma jsou EZS – zabezpečení objektů a kamerové systémy. Dnešní doba přináší neskutečné možnosti v tomto odvětví a navíc je v poslední době často EZS spojováno s automatizací v domácnostech a firmách a tím se celý systém zjednodušuje pro ovládání a cenově se dá lidově říci, že se dá zabít několik much jednou ranou…tedy spíše platbou. 🙂
Jako hlavní zabezpečovací program nabízíme domácí značku Jablotron a to konkrétně jejich revoluční bezdrátový (nebo sběrnicový) systém Jablotron 100 popř. základnějšího předchůdce Jablotron 80.
Za zmínku stojí, že instalací tohoto systému naší firmou získáváte prodlouženou záruku 60 měsíců a 3 měsíce napojení na pult centrální ochrany zcela zdarma (opravdu v tom není žádný fígl ani automaticky prodlužovaná smlouva).
Ve svém “repertoáru” máme ale i základnější systémy, které jsou cenově dostupnější a často se využívají na zabezpečení menších objektů, chat, zahrad, stánků apod., ale nijak neubírají na komfortu ovládání. Komplexní zabezpečení (i vč. GSM a mobilní aplikace) pro Váš objekt jsme tím pádem schopni nabídnout už od cca 12 tisíc Kč, vč. instalace a nastavení systému. Kontaktujte nás a vše Vám rádi vysvětlíme…

Co Vám můžeme všechno nabídnout v této oblasti:

EZS - elektronické zabezpečovací systémy objektů

Provádíme zabezpečení malých stánků po komplikované objekty. Chaty a chalupy, zahrádky, byty i rodinné domy. Zabezpečujeme nejen malé firmy, ale i rozsáhlé firemní komplexy.
Váš alarm může být zapojen pomocí kabelů anebo řešen pomocí komplexní bezdrátové technologie…záleží jen na Vašich požadavcích.
Již standardem je v dnešní době GSM komunikace přes Váš mobilní telefon, ale i využívání aplikací na chytrých telefonech, kdy si můžete ovládat na dálku naprosto vše pomocí přehledné aplikace na Vašem mobilním telefonu/tabletu.

vč. montáže od 12.000 kč

více užitečných informací

Kamerové systémy

Neodmyslitelnou součástí zabezpečovacích systémů se v poslední době staly i kamerové systémy. Chcete se na dálku podívat jaká je situace na Vaší chalupě nebo ve Vaší firmě? Chcete mít v případě poplachu možnost vizuální kontroly střeženého objektu?

Nebo se jen podívat, jak Vám na chatě už vyrostla tráva, nebo kolik napadlo sněhu? 🙂

Chcete zabezpečit sklady, prodejny, zahrady, altány a mít kdykoli možnost se zpětně podívat kdo má prsty ve zmizení Vašich cenností?

Pro naše řešení využíváme jak analogovou tak digitální techniku. Vždy navrhneme nejvhodnější řešení právě dle Vašich požadavků.

Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše potřeby a navrhneme optimální řešení pro Vás. Vše můžeme předvést na našem demo panelu na prodejně, kde přímo v chodu uvidíte jednotlivé typy kamer a záznamu.

více užitečných informací

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Napojení na pult centrální ochrany (3 měsíce zdarma) k naším instalacím

Nejste zrovna doma a nebo jen nechcete čelit tváří v tvář zloději, kterého právě vyrušil Váš alarm? Chcete, aby se v případě narušení Vašeho objektu o zajištění postarali profesionálové? Ano…jediné správné řešení je napojení Vašeho objektu na pult centrální ochrany, který vždy bravurním způsobem zajistí Vaši nemovitost a to jak v případě krádeže tak i v případě požáru apod.. A navíc! – v případě instalace alarmu Jablotron od naší firmy získáváte tuto službu zdarma na 3 měsíce tzv. “na zkušenou”. Vyzkoušíte si, jak vše funguje a po 3 měsících se můžete svobodně rozhodnout, zda budete ve službě pokračovat.

PER - perimetrické zabezpečení pozemku

Nestačí Vám zabezpečení objektu, ale chcete mít přehled i o vniknutí na Váš pozemek? Mít pod kontrolou své venkovní sklady? Perimetrická ochrana je tím správným řešením. Kdokoli přeleze Váš plot nebo pronikne přes monitorované vjezdy a vchody bude nemilosrdně odhalen. Velký pomocník pro noční hlídání komplexů, venkovních skladů, soukromých zahrad apod..

Audio a video domovní telefony (vrátní)

Asi není potřeba vysvětlovat … Kdykoli potřebujete mít přehled, kdo je u branky, kdo zazvonil, možnost otevřít branku stisknutím tlačítka.
Když se vrátíte domů a chcete vidět, kdo u Vás byl a zvonil v době Vaší nepřítomnosti. Systémy hromadných domovních zvonků s/bez kamery.

Jednou z nevýhod klasických domovních audio/video telefonů je omezení délkou vedení. Tento problém lze vyřešit pomocí IP domácích video telefonů. Tento systém funguje na klasické datové síti. Můžete tak signál přenášet kromě klasického metalického vedení i pomocí optického vedení, případné pomocí Wifi. Vzdálenost mezi vnitřní a venkovní hovorovou jednotkou je pak teoreticky neomezená. Hovorová jednotka pak může být v krajním případně i v úplně jiném městě, než jednotka vnitřní. Hovor může být přijat nejen na vnitřní jednotce, ale i na mobilním telefonu s nainstalovanou odpovídající aplikaci. Dále je potřeba mít v telefonu aktivní mobilní data. Další přidanou hodnotou tohoto je možnost propojení s kamerovým systémem a lze pak nahrávat záznam z kamery ve venkovní jednotce. Mezi další přednosti patří možnost náhledu kamer z kamerového systému přímo na vnitřní jednotce, možnost záznamu rozhovoru do vnitřní paměti jednotky. V případě, že nejste právě doma a někdo u vás zvonil, můžete si prohlédnout po příchodu domů „zmeškané hovory“ tak jak jste zvyklí z mobilního telefonu. Možnosti těchto systému vysoce převyšují možnosti klasických domácích telefonů.

Máme velký výběr dle Vašich konkrétních požadavků a možno odzkoušet přímo v prodejně na našem velkém předváděcím panelu.

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Přístupové a docházkové systémy

Pro ty firmy, které chtějí mít přehled o docházce svých zaměstnanců, o délce obědové/kuřácké pauzy a to jednoduše systémem otisku prstů nebo pomocí čipů či karet.
Možnost propojení s účetním systémem, přehledné časové výkazy, přesné evidence….

Námi nabízené docházkové systémy umožnují propojení se systémem přístupu. Lze tak přidáním uživatele do docházkového systému ihned nastavit práva pro systém přístupu a určit tak místa, kam má daný uživatel přístup. Vzhledem k tomu, že námi nabízené systémy fungují po datové síti, lze je tak snadno využít i u rozsáhlých instalací ať už v rámci jednoho objektu nebo různých měst. V případě, že máte více poboček na různým místech v České republice, nebo i ve světe, stačí po provozovnách pouze rozmístit přístupové terminály a připojit je na internet. Systém pak využívá jednotnou databázi a je tudíž jedno, kde si zaměstnanec označí příchod. Vše máte přehledně zobrazeno na jednom místě.

Navrhujeme přístupové systémy pro možnost řešení autorizovaných přístupů do jednotlivých sekcí/místností/kanceláří/skladů… Každý má přístup jen tam jak to je nastavené v systému…a nikdy jinak.

Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaši potřebu a navrhneme řešení přímo na míru Vašemu požadavku.

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Obchůzkové systémy

Potřebujete kontrolu nad Vašimi nočními hlídači, obchůzkáři… nad hlídací agenturou? Pořiďte si obchůzkový systém a mějte jistotu pravidelných obchůzek Vámi požadovaných míst s jasným časovým údajem o kontrole daného úseku.

Celá koncepce obchůzkového systému je velice jednoduchá. Místa, u kterých chcete mít jistotu pravidelné kontroly si označíte tzv. Tagy (malé, většinou plastové značky, obsahující čip s unikátním ID) a ostrahu vybavíte čtečkou těchto bodů. Čtečka je vybavena SIM kartou a přenáší pomocí GSM sítě informace o načtených bodech na server. Vy tak máte přehled o přesném čase, kdy se na onom místě ostraha pohybovala.

  • cena čtecího zařízení cca 18 000,- Kč
  • cena jednotlivých Tagů se pohybuje okolo 200Kč bez DPH

Systém je velice jednoduchý a obsluhu zvládne opravdu každý.

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Dálkové ovládání topení, sauny, kontrola nad teplotou v místnosti

Nejkomfortnější způsob ovládání topení na dálku, možnost ovládání topení pomocí mobilní aplikace. Chcete už mít vyhřátou chatu, chalupu, byt, barák ve chvíli Vašeho příjezdu? Chcete mít kontrolu o teplotách ve Vašich objektech v době, kdy tam nejste? Cena již od 6000,- Kč

Více informací

GSM dohled bazénů/jezírek/technologií

Chcete mít přehled a v podobě grafů kontrolovat důležité parametry Vašeho zahradního / koupacího jezírka nebo Vašeho bazénu? (Teplota, PH, průtok ve filtraci, napájení systému, kontrola úniku vody…). To vše je s našimi systémy možné. Alarmové nastavené stavy se vždy dozvíte včas. Umíme na dálku analyzovat prakticky jakékoli stavy a veličiny Vašich technologických procesů – a to za velice příznivých cenových podmínek!

časté využití:

  • dohled nad kvalitou vody v bazénu nebo jezírku
  • dohled nad množstvím kyslíku v rybích sádkách
  • kontrola úniku městské vody např. přes vadný závlahový systém
  • obecně kontrola hladin
  • spousta dalších aplikací, kde potřebujete na dálku kontrolovat jednotlivé veličiny

Rádi Vám vypracujeme nabídku a řešení dle Vašich požadovaných potřeb

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů, kontaktujte našeho specialistu:

Obchod