Panoramatický kamerový systém Omnivue 360

OmniVue 360° je unikátní systém čtyř kamer umístěných na vozidle, který zobrazuje situaci kolem vašeho vozidla v reálném čase.
Nic vám neunikne a budete mít 100% přehled o dění kolem vás.
Systém přináší podstatné zvýšení bezpečnosti při manévrování s vozidlem a tím eliminuje veškerá rizika spojená s řízením rozměrných vozidel, u kterých není tak dobrý výhled, jako u osobních vozů.

Ať už se jedná o karavany, dodávkové vozy, nákladní vozy nebo pracovní stroje, tento systém zajistí maximální bezpečí pro řidiče i jeho vůz.

Kompletní informace o Omnivue 360

Trackimo –GPS lokátor fungující na celém světě – nejvýhodnější v ČR

TRACKIMO je kompaktní, lehké a voděodolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností. SLUŽBA je dostupná na celém světě a přístup k ní je prostřednictvím mobilní aplikace a stránky www. Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.

Cena vč. ročního provozu ZDARMA po celém světě je neuvěřitelných 2.790,- Kč vč. DPH

Více informací

TV Man– komplexní řešení multimediální zábavy pro Váš vůz

Televize i multimediální centrum přes WiFi ve vašem voze! Zařízení kombinující příjem DVB-T a multimediální centrum.

Zabavte vaše děti každý den na cestách do školy, na dovolenou nebo na víkend. TVman vytváří vlastní WiFi a umožňuje živé DVB-T vysílání a multimediální soubory (filmy, hudba) přehrávat bezdrátově ve vašem voze.

Použijte svůj telefon, tablet nebo notebook (Android, Apple, Windows) a zabavte každého člena individuálně. Užijte si výlety!

od 10 490 kč

podrobné informace o produktu

Specifické zabezpečení pro karavany

Naše firma již dlouhá léta instaluje zabezpečení, elektroniku, navigace, multimedia i automatizační systémy do karavanů. Jedná se o specifické vozy, které chtějí jiný přístup a vědět jak na ně. 😉 Svěřte svého “bydlíka” do rukou odborníků s praxí. 🙂

GSM/GPS systém vč. montáže od 13.990 kč

Navigace pro obytné vozy a karavany

Systém v těchto navigačních jednotkách je speciálně upravený, tak že obsahuje přednastavené profily pro obytné vozy i nákladní automobily. V navigačním systému lze pak snadno nastavit rozměry a další specifikace vašeho pojízdného domova a navigace vám automaticky nalezne takovou trasu, kudy váš vůz bez problémů projede. Dalším důležitým údajem pro řidiče nadměrných vozů je speciální databáze obsahující informace o více než 20000 kempech po celé Evropě, včetně jejich www stránek a kontaktních informací. Navigace dále obsahuje detailní mapy všech evropských zemí, realistické 3D zobrazení terénu, více než 10 milionů POI destinací.

Varianty včetně ceny

Komplexní ozvučení

Veškerou nabídku pro kvalitní ozvučení prozatím naleznete v sekci
Car HIFI, TV & multimedia

Multimédia, TV & satelit pro karavany

Dokonalý a chytrý systém pro multimediální zábavu a TV pro celou Vaši rodinu
Více informací

Parkovací systémy pro karavany

Znáte to sami… tyto systémy především chrání lak a nárazníky našeho vozu, ale i toho za Vámi. 🙂 Čidla díky své technologii dokáží přečíst překážku od 40 cm – při nižší hodnotě už stále “křičí”, že nabouráte. Kamerka Vám dodá dokonalý pohled za Váš vůz, a tak nehrozí již žádná kolize.

A že nemáte v karavanu displej? Není to nutné… stačí malý externí displej… i to jsou vychytávky dnešní doby… nezbývá než popřát příjemné parkování a věřte, že i Vaše ženy Vás za toto řešení budou milovat.

Kompletní nabídku naleznete na našem ESHOPU

Měniče napětí pro karavany

Potřebujete si v karavanu zapojit Televizi, notebook nebo jakoukoliv jinou domácí elektroniku stavěnou na 220V ? Není to žádný problém. Při volbě toho správného měniče si můžete zapojit cokoliv dle libosti.

Kompletní nabídku naleznete na našem ESHOPU

Elektrokola - pro chvíle pohody na cestách

Rádi by jste si sebou vzali na cestu kolo, ale nejste si jisti jestli místní kopce zvládnete? Díky vytrvalému úsilí vývojářů a pracovníků elektrokol teď můžete bez ostychu a obav vybírat místo pro svou cyklistickou dovolenou už nejen v údolích řek, ale klidně i vysoko v Alpách.

Kompletní nabídku naleznete na našem ESHOPU

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů, kontaktujte našeho specialistu:

Michal Bejček