Navigace, které Vás nadchnou

Navigace do vozidla ať už pevně montované nebo přenosné je důležitým prvkem každého vozu. Ne vždy ji ale s vozem máte možnost zakoupit nebo se jednoduše nechcete spokojit se základem, který výrobce do daného konkrétního vozu umístí. Dnes už máme možnost si vybrat, jaký navigační přístroj do vozu umístíme. Rázem už nezískáme jenom zařízení, které je schopno pouze přijímat signál a ukázat nám kudy domů, ale otevírá se nám digitální svět plný multimédií, funkcí a možností pro Vás! Díky volbě kvalitnějších modelů máme jedinečnou možnost vytvořit nový fungující a plně spolupracující celek s Vaším vozem.

OEM Navigační jednotky All-in-one ZENEC E-GO

Jedná se o inovativní, rozšířený navigační systém, vyvinutý speciálně pro daný typ vozidla. Díky specifické konstrukci, sladěnému podsvícení tlačítek se zbytkem vozu a přizpůsobenému designu předního panelu, zapadne špičková multimediální navigace od ZENECu do Vašeho automobilu bez nutnosti plastových či jiných redukcí. Dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze je pohodlně ovládat pomocí dotykového displeje s vysokým rozlišením. Naviceiver Zenec není jen obyčejné rádio s navigací. Zenec se propojí s originální sběrnicí vozu a funguje jako celek, a proto se bez problémů propojí s elektronikou vozu a Vy můžete pohodlně používat ovládání na volantu, multifunkční displej u řidiče, optický parkovací systém (OPS) nebo zobrazovat stav klimatizace. Nyní si v autě vychutnáte bohaté možnosti zábavy na cestách.

Více informací o systému ZENEC- E>GO naleznete zde

Informace o značce Zenec naleznete zde

Zde naleznete nabídku pro jednotlivé typy automobilů KOMPLETNÍ NABÍDKA ESHOPU

ADAPTIV - Navigační a multimediální modul pro originální přístroje

Navi / multimédia adaptér – zcela nový systém řeší instalaci (doplnění navigace), přehrávače videí – filmů (i za jízdy), možnost připojení couvací kamery, a dalších funkcí do vozů, kam to doposud nešlo.

Plug &Play adaptér s navigací, vstupy pro iPhone / iPod, USB / SD, AUX vstup, HDMI vstup a vstup pro couvací kameru s možností zobrazení originálního parkovacího asistenta). Možnost připojení DVB-T nebo DAB+ tuneru. Všechny funkce se pohodlně ovládají pomocí originálního autorádia.

Detailní informace o produktu naleznete zde

KOMPLETNÍ NABÍDKA ESHOPU

Navigace přenosné

Přenosné navigační přístroje jsou koncipované projednoduchou instalaci a opětovnou demontáž z vozidla. Jejich velkou výhodou je především cena, která je zpravidla několikanásobně nižší, než cena vestavěných navigací a taky skutečnost, že takový přistroj můžete jednoduše používat ve vícero autech. Vývojový trend jasně spěje ke snižování hmotnosti při zachování potřebných rozměrů obrazovky.Důležité je, dát si také pozor na možné aktualizace map. Mnoho výrobců zneužívá své značky pro drahé aktualizace zařízení, proto je dobré již zakoupit takovou, která je již včetně tzv. timelife tzn. včetně doživotní aktualizace ZDARMA.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ESHOPU

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

Michal Bejček

Obchod