Zvýhodněné ceny na reproduktory ETON

Kvalita, kterou si zasloužíte…

O značce Eton

Od roku 1983 společnost ETON  zajišťuje ultimátní  zvukový zážitek, splňuje nejvyšší požadavky a cílem je kvalita zaručená ruční výrobou a kontrolou kvality v Německu.

Vytvořili jsme pro Vás několik orientačních cenových variant produktů od společnosti ETON i například včetně vytlumení dveří. Pro zajištění správné funkčnosti reproduktorů doporučujeme vždy dveře či kufr vytlumit a odhlučnit. Ve špatné ozvučnici ani nejlepší reproduktor nebude mít ten správný dynamický zvuk. Avšak i reproduktor je velký skok dopředu.

Instalace reproduktorů ETON POW 160.2 COMPRESSION včetně odhlučnění a vytlumení dveří.

Uvedená cena je za jednu kompletní sadu reproduktorů pro instalaci do 2 předních nebo zadních dveří.
Cena je orientační a může se lehce lišit dle typu vozu.

12 990,- včetně DPH

 

1. Reproduktory ETON POW 160.2 COMPRESSION

2-pásmový 17cm komponentní reproduktorový systém

Výjimečná výkonnost, vysoká účinnost a prvotřídní zpracování „Made in Germany“, pod tímto heslem vyrábí ETON své komponentní systémy POW. Systémy jsou samy o sobě vizuálním highlightem: koš s novou úpravou Satin Black, pólová deska v designu RSE, velký magnet s obvodovou pryžovou ochranou a logem ETON a dust cap s barevným potiskem.

Membrána basového reproduktoru je vyrobena ze směsi skelných vláken a papíru, která vytváří teplý, sladěný zvuk. Impedance 3 ohmy basového reproduktoru získá z výkonového stupně nebo rádia porci výkonu navíc; 25mm výškový reproduktor s textilní kalotou z hedvábí servíruje křišťálově čisté výšky a překvapí vás svou snadnou montáží.

2. Zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla 

V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

vytlumení 2 bočních dveří


– použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren

 

Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 2 dveří včetně instalace reproduktorů je orientačně na 5 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

 

Výměna reproduktorů + vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko příjemnější, dynamičtější zvuk bez zbytečných resonancí a nechtěného akustického hluku.

Instalace subwooferu

profesionální montáž subwooferu do Vašeho vozu

9 290,- včetně DPH

 

 

Zvýhodněný balíček PLUS 

Základní balíček odhlučnění vozidla střední třídy PLUS.  Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je 7 890,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PLUS sestavy?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří– použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 4 dveří je orientačně na 8 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

ZÁKLADNÍ  PLUS vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a chtějí i částečně snížit akustický hluk ve voze a to za velmi příjemnou cenu. Tato varianta je ideální vždy, kdy nejste spokojení se zvukem továrního audiosystému a  rozhodně má smysl!

Premium

Odhlučnění a  vytlumení předních i zadních dveří, kapoty a všech podběhů.

 

PREMIUM zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla 

Premium balíček odhlučnění vozidla nám již komplexně dokáže eliminovat okolní hluk a znatelně vylepšit stávající audiosystém. Zvýhodněná cena PREMIUM balíčku odhlučnění je 14 490,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PREMIUM sestavy?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří
  • vytlumení 4 podběhů
  • vytlumení přední kapoty

   – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení PREMIUM je orientačně na 14 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena ve stejný den.

PREMIUM vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho, rádi si poslechnou dynamičtější zvuk bez nechtěného akustického hluku, ale stále chtějí něco ušetřit. 

 

Kompletní vytlumení – EXCLUSIVE

Odhlučnění a  vytlumení předních a zadních dveří, stropu, kapoty, podběhů a kufru.

 

Zvýhodněný balíček kompletního vytlumení a odhlučnění vozidla 

Nejvyšší verze vytlumení Vašeho vozu. Zvýhodněná cena balíčku KOMPLET je 29 890,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí sestavy KOMPLET?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří
  • vytlumení 4 podběhů
  • vytlumení přední kapoty
  • vytlumení kufru
  • vytlumení stropu

   – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení KOMPLET je orientačně na 26 hodin práce. Na vozidle budou současně pracovat až 3 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena následující den, v některých případech je nutné zde automobil nechat ale i o den déle .

KOMPLET vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho a rádi si poslechnou kvalitní a dynamický zvuk bez nechtěného akustického hluku. Tímto způsobem lze docílit velice výrazné a příjemné ztišení rušivých elementů během jízdy. 

 

 

Profesionální hlukoměr

Na naší prodejně máme k dispozici pro měření hluku ve vozidle profesionální hlukoměr. Na přání Vám na určitém úseku před samotným vytlumením změříme hodnoty hluku a následně po montáži celý test zopakujeme a sami uvidíte jak se hladina hluku posunula.

Aplikace opravdu nestačí

Pro správné a hlavně přesné měření je nutné měřit vždy profesionálním hlukoměrem. V žádném případě není možné přesnou úroveň hluku měřit nějakou aplikací v chytrém telefonu ani obyčejným decibelometrem. Výsledky naměřené profesionálním hlukoměrem se liší oproti decibelometru nebo aplikaci i o několik dB!

V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů, kontaktujte našeho specialistu:

Michal Bejček