Zvýhodněné ceny na tlumení a odhlučnění Vašeho vozu

Dopřejte si komfort, který si zasloužíte…

Již od 4 890 kč

Odhlučnění a tlumení vozu

Naše nabídka je určena všem majitelům, kteří nejsou spokojeni s akustickým komfortem svého automobilu. Bez ohledu na typ Vašeho vozidla můžeme docílit prémiového zvuku, nebo současně velmi výrazně snížit nežádoucí akustický hluk uvnitř vozu!

Kompletní vytlumení a odhlučnění vozu přinese hned několik výhod:

 • Pozoruhodné zlepšení jízdního komfortu, které vám zaručí plné potěšení z řízení auta!
 • Jasné zlepšení pohody při jízdě autem! Z dlouhodobém horizontu pozitivně působí na Váš zdravotní stav tím, že eliminuje hluk i vibrace a tím nezatěžujete tolik své tělo během dlouhých hodin strávených v autě.
 • Zlepšení bezpečnosti při řízení! Minimalizuje vliv rozptýlení a obtěžování způsobené akustickým hlukem.
 • Kvalitnější zvuk vašeho audio systému! Po poctivém vytlumení dveří budou Vaše tovární reproduktory hrát mnohem lépe a dynamičtěji – prokázáno!
 • Bezproblémová cesta s dětmi. Protože děti reagují na hluk rychleji a s mnohem větší intenzitou, v klidném autě bude pro ně mnohem jednodušší vydržet nepříjemné podmínky jízdy nebo dokonce usnout na delší dobu.
 • Možnost vést konverzaci i při vysokých rychlostech – přímo se spolucestujícím nebo pomocí Handsfree.

A to je jen několik klíčových výhod …

Varianty vytlumení

Vytvořili jsme pro Vás několik orientačních cenových variant. Avšak výsledná cena se může lišit dle rozsahu vytlumení, použitých materiálů a typu automobilu. Tlumením a  odhlučněním vozidel se zabýváme již několik let, a právě díky tomu jsme schopni Vám poskytnout profesionální řešení a můžete si být jisti, že nebudou v autě viditelné známky po našem zákroku, auto samo o sobě nebude žádným způsobem poškozeno a vy si budete moci užít nový pocit z jízdy.

Základní (včetně instalace reproduktorů)

Odhlučnění a  vytlumení předních dveří včetně instalace reproduktorů + ceny reproduktorů dle výběru.

 

Základní zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla (Včetně instalace reproduktorů)

První základní balíček odhlučnění vozidla střední nižší třídy. Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je od 7126,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

 

Co je součástí ZÁKLADNÍ sestavy?
  • vytlumení 2 bočních dveří
   – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren
  • instalace reproduktorů – zde je nutné zakoupit nové reproduktory. S výběrem Vám rád pomůže náš specialista.

 

Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 2 dveří včetně instalace reproduktorů je orientačně na 5 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

 

ZÁKLADNÍ vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a to za velmi dobrou cenu. I odhlučnění pouze předních dveří dokáže částečně snížit hluk a rozhodně má smysl!

Základní PLUS

Odhlučnění a  vytlumení předních i zadních dveří vozu.

 

Zvýhodněný balíček PLUS 

Základní balíček odhlučnění vozidla střední třídy PLUS.  Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je od 13.890,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PLUS sestavy?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří– použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, STP AK10 nebo STP SPL nebo VBF Neopren
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění 4 dveří je orientačně na 8 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.

ZÁKLADNÍ  PLUS vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a chtějí i částečně snížit akustický hluk ve voze a to za velmi příjemnou cenu. Tato varianta je ideální vždy, kdy nejste spokojení se zvukem továrního audiosystému a  rozhodně má smysl!

Premium

Odhlučnění a  vytlumení předních i zadních dveří, kapoty a všech podběhů.

 

PREMIUM zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla 

Premium balíček odhlučnění vozidla nám již komplexně dokáže eliminovat okolní hluk a znatelně vylepšit stávající audiosystém. Zvýhodněná cena PREMIUM balíčku odhlučnění je od 18 490,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí PREMIUM sestavy?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří
  • vytlumení 4 podběhů
  • vytlumení přední kapoty

   – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení PREMIUM je orientačně na 14 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena ve stejný den.

PREMIUM vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho, rádi si poslechnou dynamičtější zvuk bez nechtěného akustického hluku, ale stále chtějí něco ušetřit. 

 

Kompletní vytlumení – EXCLUSIVE

Odhlučnění a  vytlumení předních a zadních dveří, stropu, kapoty, podběhů a kufru.

 

Zvýhodněný balíček kompletního vytlumení a odhlučnění vozidla 

Nejvyšší verze vytlumení Vašeho vozu. Zvýhodněná cena balíčku KOMPLET je od 29 890,- vč. DPH . V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času.

Co je součástí sestavy KOMPLET?
  • vytlumení předních dveří
  • vytlumení zadních dveří
  • vytlumení 4 podběhů
  • vytlumení přední kapoty
  • vytlumení kufru
  • vytlumení stropu

   – použité tlumící materiály: VBF Noise Protection, STP ALUM, VBF Neopren, STP AK10 nebo STP SPL.
Jaká je odhadovaná doba instalace?

Odhlučnění a vytlumení KOMPLET je orientačně na 26 hodin práce. Na vozidle budou současně pracovat až 3 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je obvykle dokončena následující den, v některých případech je nutné zde automobil nechat ale i o den déle .

KOMPLET vytlumení a jeho výsledek

Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří mají rádi i při vyšších rychlostech ticho a rádi si poslechnou kvalitní a dynamický zvuk bez nechtěného akustického hluku. Tímto způsobem lze docílit velice výrazné a příjemné ztišení rušivých elementů během jízdy. 

 

 

Profesionální hlukoměr

Na naší prodejně máme k dispozici pro měření hluku ve vozidle profesionální hlukoměr. Na přání Vám na určitém úseku před samotným vytlumením změříme hodnoty hluku a následně po montáži celý test zopakujeme a sami uvidíte jak se hladina hluku posunula.

Aplikace opravdu nestačí

Pro správné a hlavně přesné měření je nutné měřit vždy profesionálním hlukoměrem. V žádném případě není možné přesnou úroveň hluku měřit nějakou aplikací v chytrém telefonu ani obyčejným decibelometrem. Výsledky naměřené profesionálním hlukoměrem se liší oproti decibelometru nebo aplikaci i o několik dB!

V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů, kontaktujte našeho specialistu:

Michal Bejček