Car HIFI, TV a multimédia

Car HIFI, TV, multimédia – co si vlastně pod tímto pojmem představit?

Jedná se o veškeré nadstandardní až komfortní dovybavení automobilu – vše co se týká hudby – od autorádia, multimediální přehrávače, DVD a USB přehrávače, televizní vysílání ve voze, tlumení a odhlučnění vozidel, stropní monitory pro zadní spolujezdce. Jednoduše všechno na čem výrobce šetřil v rámci zvuku a multimedií 🙂 A i když se někdy naše nabídka kryje s nabídkou originálního dovybavení v tomto smyslu tak věřte (a kdykoli Vás o tom rádi přesvědčíme a předvedeme), že ta naše varianta je vždy propracovanější, nabitá spoustou nových funkcí a daleko užitnější. Je to z jednoho prostého důvodu: výrobce automobilů je tu hlavně od toho, aby vyrobil za danou cenu co nejkvalitnější vůz a elektronické doplňky a nadstandardní výrobky jsou jen jakýmsi “nutným” zlem a doplňkem dnešní doby. Naši dodavatelé jsou naopak odborníky právě na tato zařízení, neustále monitorují trh a potřeby zákazníka a díky tomu jsou schopni vytvářet daleko hodnotnější a užitnější “kousky” a díky množství prodaných kusů se dostanou i na úplně jinou cenu – samozřejmě nižší. 🙂

Co Vám můžeme všechno nabídnout v této oblasti:

Autorádia, reproduktory

Na naší prodejně i e-shopu můžete nalézt obrovsé množství reproduktorů a rádií každé velikosti, tvaru a typu. Někdy může být obtížné zjistit, který reproduktor nebo autorádio zvolit právě pro Vás. Pokud se ale budete držet několika zásad, uvedených v užitečných informacích, budete si sami schopní vybrat, to co opravdu chcete a jednoznačně patří do Vašeho vozu.

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Zesilovače, kapacitory

Chcete si užít požitek s hudby pořádně naplno? Pořiďte si zesilovač do auta! Vaší hudbě dodá precizní hlasitost a dynamiku. Nabízíme pouze kvalitní značkové zesilovače s precizním výkonem. Naleznete vše u nás přímo vystavené na skladě – nepřeberné množství typů a designů. Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informacích Jsme největší firmou a instalačním střediskem v ČR. S výstavní plochou cca 340m² a další servisní zázemí 400m². Už jste procházeli virtuálně náš showroom?

Co bych dodal, že je automatikou profesionální instalace u nás zakoupených výrobků (když je to jen prohození rádia je instalace zcela ZDARMA, jedná li se o složitější úkon, rádi Vám uděláme tu nejlepší možnou cenu. Když je to jenom trochu možné tak instalaci provádíme na počkání.

Kompletní nabídku naleznete zde:
ZESILOVAČE
KAPACITORY

Subwoofery

neboli také “koření”hudby…. Každý člověk, který má v úmyslu koupit subwoofer, si klade otázku, zdali postačí vybraný subwoofer pro zlepšení basu v daném automobilu. Vybírat pouze podle velikosti subwooferu není nejlepším kritériem pro výběr. Na druhé straně, subwoofer-box s malým reproduktorem v malém prostoru nebude schopen vyprodukovat tak nízké basy. Chcete-li ale zjistit, jak přesně si vybrat subwoofer musíte nejprve vůbec tušit, jaké jsou typy subwooferů do automobilů.
Naleznete vše u nás přímo vystavené na skladě – nepřeberné množství typů a designů. Jsme největší firmou a instalačním střediskem v ČR. S výstavní plochou cca 340m² a další servisní zázemí 400m². Už jste procházeli virtuálně náš showroom? Nezapomeňte se podívat “jak vybrat” do sekce užitečných informacích

Kompletní nabídku naleznete zde:
SUBWOOFERY

TV Man– komplexní řešení multimediální zábavy pro Váš vůz

Televize i multimediální centrum přes WiFi ve vašem voze! Zařízení kombinující příjem DVB-T a multimediální centrum.

Zabavte vaše děti každý den na cestách do školy, na dovolenou nebo na víkend. TVman vytváří vlastní WiFi a umožňuje živé DVB-T vysílání a multimediální soubory (filmy, hudba) přehrávat bezdrátově ve vašem voze.

Použijte svůj telefon, tablet nebo notebook (Android, Apple, Windows) a zabavte každého člena individuálně. Užijte si výlety!

od 11.490 kč

podrobné informace o produktu

Multimediální zařízení, přehrávače, USB, DVD

DVD a USB přehrávače se stávají nedílnou součástí našeho vybavení na cesty. Zejména jsou oblíbeným předmětem zábavy při cestách autem a to nejen pro děti. Přehrávače a jiné multimediální zařízení dnes mohou být vybaveny i DVB-T tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání, a tak zaručit pohodlné sledování televize i na cestách.

Kompletní nabídka z našeho Eshopu

Redukce pro rozšíření funkce originálních autorádií / navigací

Tam kde to dříve nebylo možné, tam kde výrobce šetřil, Vám nyní pomůžeme my!

Představte si adaptér, který Vám rozšíří například Vaše autorádio o připojení USB Flash, SD karty, iPod připojení, bluetooth HandsFree, zajistí Vám možnost přehrávání MP3, ale také Vám třeba rozšíří rádio o možnost přehrávání videí za jízdy či dokonce přidá funkci navigace? To a ještě více dnes už pro nás není žádný problém.

Kompletní nabídka na našem Eshopu

TV a DAB tunery

Když se cestující nudí v dopravních zácpách, máme řešení! TV tuner v autě! Poradíme, jak vybrat ten správný.
Nechcete během dlouhého čekání v autě přijít o svůj oblíbený pořad, sportovní přenos nebo film, který právě vysílají v televizi? Máme možné řešení! TV tuner do auta.
Televizní přijímač do auta je v dnešní době velice oblíbeným příslušenstvím. Jediné co musí automobil obsahovat je monitor, na který lze libovolný TV tuner připojit.
TV přijímače v naší nabídce jsou námi ověřené a připravené pro splnění vašich požadavků pro sledování v automobilu. Využijte svůj multimediální systém na maximum.
Více informací o TV tunerech

KOMPLETNÍ NABÍDKA

Monitory, stropní monitory a sluchátka

Pokud již máte na předních sedadlech dostatečný komfort, nezapomeňte na spolujezdce na zadních sedadlech!Potřebujete cestující při delší nudné jízdě zabavit? Ideální variantou je stropní nebo jiný monitor. V našem sortimentu najdete hned několik variant, které Vám můžu zajistit nadstandardní komfort. Stropní monitory, monitory s uchycením na opěrku sedadla před Vámi, hlavové opěrky s monitorem, LCD displeje nebo jiné zobrazovače s DVD nebo USB přehrávačem.

Stropní monitory jsou nejideálnější variantou do mnoha automobilů. V případě zaklopení monitoru prakticky monitor odstraníte z interiéru vozu. Monitor do auta lze využít pro přehrávání obrazu z hlavní jednotky vozidla v palubní desce ( DVD přehrávač, TV tuner, navigace), vestavěnéhoUSB portu či DVD přehrávače nebo externího zdroje ( herní konzola, přenosný DVD / USB přehrávač). Zabavte celou svou rodinu na dlouhých cestách a v dopravních špičkách a zácpách. Odměnou bude klid a pohoda k řízení vozidla.

KOMPLETNÍ NABÍDKA

Auto-antény a příslušenství

Základem kvalitního příjmu (čehokoli( je pořádná anténa… tam to vždycky začíná.

Nabízíme široký sortiment antén a příslušenství, vše skladem a vystavené!

Rádi Vám prověříme Vaši anténu a zprostupníme tak cestu pořádnému signálu.

více informací o anténách, jejich typech a dělění naleznete naleznete v sekci užitečné informace
Auto-antény a jejich příslušenství

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Tlumení a odhlučnění vozidel, potahové materiály

Proč řešit tlumení automobilu – nestačí tlumení které poskytl výrobce už v základu? …. jaká je Vaše odpověď?
Naše jednoznačná … !!! NENÍ !!! Tlumení vozidla není zrovna levná záležitost a právě proto výrobce omezil tlumení na minimum a tím snížil cenu vozu.

Podívejme se zde společně na to, jak je možné vyřešit tlumení i u Vás ve vozidle. Zbavte se vibrací, špatné akustiky a venkovního hluku!
Už jste někdy jeli v komfortnějším voze a ani při vyšší rychlosti jste přesto neslyšeli hluk od pneumatik?
Není to dražším vozem nýbrž protihlukovým tlumením vozu, jímž vozy střední a nižší třídy rozhodně neoplývají. Ale od toho je tu naše firma, abychom Vám tento komfort mohli dopřát.

Rozlišujeme 2 důvody tlumení:

  • tlumení z důvodu snížení akustického hluku ve vozidle – vůz je po té jednoduše i při vyšších rychlostech podstatně nižší
  • Umíme zatlumit dveře, podlahu, stropy, kufry, přístrojovou stěnu.. prostě všechno tak, že výsledkem je neskutečný rozdíl hlukového vjemu i při vyšší rychlosti. Dopřejte si i Vy radost z jízdy!

Nebo chcete jen využít možností a dimenzí Vašich reproduktorů? Nebo Vám právě instalujeme nové kvalitní repro?

  • tlumení z důvodu zásadního zkvalitnění hudny ve vozidle (hlavně se jedná o přední popř. zadní dveře)
  • Využijte možnosti akustického i protihlukového vytlumení dveří. Zvukový přednes a vůbec celkový dojem ze zvuku ve vozidle je pak o několik tříd výše. Ze zoufalého prostoru pro kvalitní reprodukci zkuvu vytvoříme témeř ideální ozvučnici pro reproduktor. Nechte své reproduktory předvést, co opravdu umí. 🙂

Rádi Vám vytvoříme na míru technické řešení pro Váš vůz spolu s cenou nabídkou, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré tlumící materiály máme přímo na prodejně i k “osahání” 🙂

Nezapomeňte se podívat v sekci užitečné informace jak se tlumí automobil

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Napájecí a signálové kabely, pojistková pouzdra, ostatní montážní prvky a příslušenství

Pro zapojení například subwooferu do Vašeho automobilu budou zapotřebí patřičné signálové a napájecí kabely. Dále také budete potřebovat pojistky a pouzdra pro jejich zapojení, očka a vidličky na Vaší kabeláž a samozřejmě také třeba různé další adaptéry. To a ještě více Vám můžeme poskytnout ve výhodném balení či každý prvek zvlášť. Podívejte se, co vše Vám může pomoci a co Vám nesmí chybět.

Kompletní nabídka na našem ESHOPU

Plastové, kabelové a elektrické redukce

Pro zapojení aftermarket autorádia nebo navigace do automobilu jsou zapotřebí patřičné plastové a kabelové redukce. Redukce Vám zajistí, že Vaše nové autorádio nebo navigace přesně, bez žádných větších úprav, bude pasovat do vozu. Plastové adaptéry slouží pro instalaci autorádií a navigačních jednotek do automobilů vybavených originálním autorádiem s atypickým rozměrem a tvarem. Rámečky je možné zakoupit v provedení pro instalaci autorádií a navigací velikosti 1DIN a 2DIN. Barevné provedení rámečku odpovídá originálnímu provedení interiéru automobilu.
Kabelové redukce Vám zajistí možnost připojit zařízení s ISO konektorem do automobilů vybavených originálním konektorem pro připojení autorádia. Také možná budete potřebovat adaptér pro zachování ovládání na volantu nebo anténní redukci s odpovídajícím konektorem. To a ještě více tu pro Vás máme.

Kompletní nabídka na našem ESHOPU

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

Michal Bejček