Nadstandardní dovybavení automobilů

Záznamové palubní kamery - BlackBoxy

Všichni dobře víme, co všechno se může stát při jízdě po silnici nebo Vašemu zaparkovanému vozu na parkovišti. Kvůli nedostatku důkazů často nepomůže policie a mnohdy ani pojišťovna.

Tomu všemu lze předejít, když svůj vůz vybavíte kamerou do auta. Díky černé skřínce snadno získáte přehled o chování řidičů na cestách. Palubní kamery lze samozřejmě využít i pro zábavu při běžném provozu nebo sportovních motoaktivitách.

vč. montáže od 3.840 Kč

Produktové balíčky

Handsfree sady, BT moduly a příslušenství

Nejen, že je to zákonná povinnost, ale je to i daleko příjemnější. Jednoduše “volné ruce” jsou při řízení automobilu opravdu potřebné a pořádné handsfree sady Vám to mohou, jak se patří ještě okořenit.

Prodáváme a instalujeme HF sady Parrot a Dension adaptéry ke stávajícímu originálnímu autorádiu. Jedná se o nejpodporovanější a nejužitečnější handsfree sady na trhu s pravidelnými aktualizacemi i pro ty nejnovější typy.

Chcete s displejem či bez něj, hlasové ovládání, dotykový displej či možnost přehrávání multimédií? Máte více aut a HF se Vás tedy netýká, jelikož byste se nedoplatili mít je úplně všude? Řešením je pro Vás přenosná HF sada. Jen vezmete s sebou do druhého vozu a můžete volat o 106. 🙂

Umíme rozpohybovat i HF sady v originálních přístrojích zvučných značek automobilů, které pro toto řešení mají přípravu. Výsledkem je pak komfortní a neviditelné zabudování HF sady ovládané pomocí originálních prvků ve vozidle. Jen cena je někde jinde než u originální HF sady – a to samozřejmě nižší.

Jak vybrat správnou sadu Handsfree se dočtete zde
Kompletní nabídku naleznete na našem ESHOPU

Produktové balíčky

Panoramatický kamerový systém Omnivue 360

OmniVue 360° je unikátní systém čtyř kamer umístěných na vozidle, který zobrazuje situaci kolem vašeho vozidla v reálném čase.
Nic vám neunikne a budete mít 100% přehled o dění kolem vás.
Systém přináší podstatné zvýšení bezpečnosti při manévrování s vozidlem a tím eliminuje veškerá rizika spojená s řízením rozměrných vozidel, u kterých není tak dobrý výhled, jako u osobních vozů.

Ať už se jedná o karavany, dodávkové vozy, nákladní vozy nebo pracovní stroje, tento systém zajistí maximální bezpečí pro řidiče i jeho vůz.

Kompletní informace o Omnivue 360
Kompletní nabídku naleznete na našem ESHOPU

Klimatizace a údržba

Servis klimatizací

Málo kdo ví, že klimatizace ve vozidle pořebují pravidelný servis stejně jako zbytek Vašeho vozu a pakliže tak nečíníte, zaděláváte si tím na pěkný průšvih a to nejen pro Vaši kapsu ale i pro Vaše zdraví! A víte proč?

Chládící médium pomalu ubývá.
(je potřeba ho doplňovat a zajistit tak potřebnou efektivitu chladícího systému – jinak je zbytečně přetěžován a nedocílí požadované teploty)
V systému se množí spousta plísní a bakterií.
(ty pak napadají Vaše zdraví a způsobují i nepříjemný zápach při náběhu klimatizace)
Okruh klimatizace se postupně zanáší nečistotami a vodou.
(což nepřiměřeně zatěžuje systém a následně tím způsobuje drahé závady na kompresoru a ostatních částech systému)

Kompletní informace o údržbě klimatizací

Parkovací systémy - senzorové

Znáte to sami… tyto systémy především chrání lak a nárazníky našeho vozu, ale i toho za Vámi. 🙂 Čidla díky své technologii dokáží přečíst překážku od 40 cm – při nižší hodnotě už stále “křičí”, že nabouráte.

A že nemáte ve voze displej? Není to nutné… stačí malý externí displej… i to jsou vychytávky dnešní doby… nezbývá než popřát příjemné parkování a věřte, že i Vaše ženy Vás za toto řešení budou milovat.

vč. montáže od 3.290 Kč

Produktové balíčky

Parkovací systémy - kamerové

Parkovací kamera dokáže prozradit záludnosti terénu a můžete parkovat s přesností na milimetry.

A že nemáte ve voze displej? Není to nutné… buď malý externí displej, nebo integrovaný displej v couvacím zrcátku a obraz, který se objeví až po zařazení zpátečky… i to jsou vychytávky dnešní doby… nezbývá než popřát příjemné parkování a věřte, že i Vaše ženy Vás za toto řešení budou milovat.

vč. montáže od 3.350 Kč

Produktové balíčky

Odpuzovače hlodavců

o Ultrazvukové
o Kontaktní
Myslíme si, že není potřeba tento typ produktu příliš rozvádět…. Jednoduše rozehřátý motor láká spoustu vymrzlých savců a nabádá je k úkrytu. No a ten se musí upravit k obrazu svému…a co kdyby tam bylo někde něco k snědku. 🙂 Už nikdy prokousané hadice, kabely od svíček a tlumení haupny… Hlodavci – nechte si zajít chuť!
Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

vč. montáže od 990 Kč

Produktové balíčky

Centrální zamykání / dálkové ovládání CZ

Asi už opravdu skončila doba, kdy bylo nutné obíhat celý automobil a kontrolovat popř. zavírat ty dveře, které ten neposlušný spolujezdec za sebou nezamkl. Nedivte se… spolujezdec už na toto není zvyklý, jelikož ceny centrálních zamykání příp. dálkových ovládání jsou na takové úrovni, že pokud jej ještě nemáte nainstalovaný tak je nejvyšší čas se u nás objednat na montáž!
Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Produktové balíčky

Dálkové ovládání vč. montáže od 2.450 Kč

Centrální zamykání vč. montáže od 4.990 Kč

Denní svícení, LED osvětlení, automatické rozsvěcení světel

Nechcete už se trápit s myšlenkami na rozsvícení světel a dodržovat tak zákonnou povinnost s úsměvem na tváři?

Už nikdy se Vám nestane, že na Vás budou protijedoucí vozy blikat, aby jste si rozsvítili světla (ano, někdy to je upozornění na policejní kontroly… pozor na to). 🙂

Řešením jsou cenově velice dostupné moduly automatického rozsvěcení světel, kdy se po nastartování nemusíte o nic starat a světla se sama rozběhnou. Alternativním a také trochu designovým řešením jsou certifikovaná “LED denní světla”.

Jedná se buď o universální sady, kdy se dají vybrat všechny možné varianty, co do velikosti i tvarů, anebo si můžete pořídit systémové řešení již přímo pro Váš vůz a zajistit tak originální design.

Produktové balíčky

Kompletní nabídku naleznete na našem E-SHOPU

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

Michal Bejček

Obchod