Dárky pro správný chlapy

Vytvoříme vám poukaz přesně podle vašich potřeb

Vybrat správný dárek je velmi těžké, a proto jsme pro vás připravili jako inspiraci výběr těch nejočekávanějších dárků pro správný chlapy. Vyberete u nás ale i neotřelé dárky pro ostatní členy rodiny! Velice rádi si u nás vybíráte dárky pro tátu nebo dárek pro přítele. Rádi vám ale připravíme vánoční poukaz přímo na míru podle vašeho přání.

Po dobu trvání vládních opatření týkajících se koronavirové pandemie probíhá prodej vánočních poukazů pomocí výdejního okna u vstupu do naší provozovny za dodržování všech bezpečnostních standardů.

Chcete potěšit svého manžela, přítele, tatítnka, nebo snad napsat osobitý vzkaz? Pro nás žádný problém, rádi vyjdeme vstříc vaší kreativitě.

S peněžním poukazem můžete darovat svobodu výběru z kompletní nabídky našeho zboží i služeb.

Zaručujeme vám, že s poukazem na 5000 korun se z obdarovaného stane opět malý kluk, který si dozajista vybere z naší bohaté nabídky.

Odhodlává se váš manžel, přítel, tatínek nebo kamarád k chiptuningu vozu? Pak je tento poukaz pro něj tím ideálním. Spolu s ním získá profesionální konzultace.

Udělejte radost dárkem, který je možné užívat si každý den. Autorádio je jedním z nejčastěji využívaných elektrospotřebičů dneška.

Kvalitní, na míru vyráběné autopotahy přímo pro konkrétní vůz jsou opravdu originálním dárkem. Blýsknout se navíc můžete výšivkou v podobě iniciálů, jména nebo přezdívky.

V zimních měsících potěší vyhřívání sedadel muže i ženy. S naším kuponem získáte nejen samotné zboží ale i profesionální instalaci do vozu.

Záznamová kamera je v dnešním provozu už takřka nezbytností. Vybrat si můžete z naší široké palety produktů. Rádi vám doporučíme ten nejvhodnější pro vás.

S Trackimem můžete jednoduše vysledovat, je se právě nachází váš vůz, motocykl, kolo nebo klidně i kufr či domácí mazlíček. Vše navíc v zařízení, které se hravě vejde do dlaně.

Do vozů, které nejsou vybaveny žádným parkovacím asistentem, rádi přidáme parkovací senzory. Vyhnete se tak zbytečným ťukancům a škrábancům.

Pro všechny, co chtějí mít přehled o svém voze při parkování, máme jedinečné řešení v podobě parkovací kamery. Lze skvěle kombinovat i s akustickou odezvou.

Umíme všechny druhy audiosystémů pro každý vůz. Potěšte milovníka hudby tímto originálním dárkem. A rozpočet je pouze na vás.

S naším navigačním systémem budete vždycky vědět kudy kam. Kromě navigace v sobě navíc skrývá všechny vymoženosti moderních autorádií.

S tímto kuponem darujete nejen legální a spolehlivý antiradar, ale také pocit jistoty při provozu na českých silnicích. Vždy budete v předstihu vědět, kde a kdy číhá měřící radar.

Scroll to Top