Covid opatření: Od 27. prosince je naše prodejna dočasně uzavřena, autoservis zůstává v provozu

Vzhledem k usnesení vlády České Republiky si vám dovolujeme oznámit, že náš autoservis zůstává v provozu, maloobchodní provozovna je ale od 27. prosince 2020 dočasně uzavřena.

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme přijali interní pravidla, která minimalizují riziko šíření nákazy Covid-19 prostřednictvím fungování našeho servisu vozů, jehož činnost nadále pokračuje. Žádáme všechny naše zákazníky o zodpovědné dodržování všech platných hygienických opatření vůči našim zaměstnancům.

Interní pravidla M+H:

  • Předání vozu do servisu a zpět zákazníkovi probíhá ve venkovních prostorách před vchodem do prodejny za dodržení všech bezpečnostních nařízení (důkladně zakrytý nos i ústa, bezpečný rozestup, minimalizace přímého kontaktu).
  • Pro všechny zákazníky je v prostoru předání připravena desinfekce.
  • V rámci celé společnosti platí důsledná hygienická opatření týkající se ochranných prostředků. Frekventované oblasti, jako jsou pracovní stoly, kliky u dveří, platební terminál nebo například používaná kancelářská technika, jsou několikrát denně desinfikovány.
  • Speciální péči věnujeme vozům, na kterých pracujeme. Desinfikujeme již klíče, které nám předáváte. Všechny vozy, které vjedou do vnitřních prostor servisu, předem zdarma důkladně desinfikujeme ozonovým generátorem. Veškeré nářadí a plochy ve vašem autě, kterých se dotýkáme, desinfikujeme přípravky k tomu určenými.
  • Při následném předání vozu zpět zákazníkovi upřednostňujeme platbu kartou pomocí platebního terminálu, který máme k tomuto účelu připravený u dveří do provozovny.

Plně si uvědomujeme, že časová náročnost prací na vašem voze může být pro někoho obtěžující obzvlášť v době, kdy vám nemůžeme nabídnout posezení uvnitř naší provozovny nebo alternativu v podobě strávení nezbytného času v nedalekém nákupním centru Olympia Plzeň. Proto jsme si pro vás připravili možnost zapůjčení náhradního vozu, kterým si můžete dojet zpět do místa vašeho bydliště nebo pracoviště. Tyto vozy budou vždy po použití okamžitě důkladně desinfikovány ozonovým generátorem, a tedy připraveny pro další využití.

Ačkoli je naše maloobchodní prodejna dočasně uzavřena, stále přijímáme telefonické či mailové objednávky na služby prováděné naším servisem. Pro tyto případy jsou pro vás připravena telefonní čísla 377 327 007 a 377 323 007, případně emaily obchod@mh.cz a chiptuning@mh.cz.

Věříme, že zodpovědným přístupem dokážeme přispět k zpomalení či zastavení šíření koronavirové infekce. O podobný přístup prosíme i naše zákazníky.

Buďme k sobě ohleduplní.

Scroll to Top