Naše prodejna je znovu otevřena veřejnosti

Vzhledem ke zlepšení epidemiologické situace v České republice a přechodu systému PES do třetího stupně pohotovosti si vám dovolujeme oznámit, že naše prodejna na adrese Písecká 19, Plzeň je znovu otevřena všem našim zákazníkům.

Přijali jsme obecně závazná pravidla, která minimalizují riziko šíření nákazy viru Covid-19. Tato pravidla navíc nad jejich rámec rozšiřujeme svými interními opatřeními. Žádáme všechny naše zákazníky o zodpovědné dodržování všech platných hygienických zásad vůči ostatním návštěvníkům prodejny i našim zaměstnancům.

Pravidla pro vstup do provozovny:

  • Vstup bude umožněn pouze s nasazenou ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor)
  • Po vstupu do prodejny je nutné dodržovat minimálně 2 m rozestupy od ostatních zákazníků i personálu prodejny
  • Vstup do prodejny bude umožněn maximálně 15 návštěvníkům současně

Interní pravidla M+H:

  • Pro všechny zákazníky je v prostoru předání připravena desinfekce
  • V rámci celé společnosti platí důsledná hygienická opatření týkající se ochranných prostředků. Frekventované oblasti, jako jsou pracovní stoly, kliky u dveří, platební terminál nebo například používaná kancelářská technika, jsou několikrát denně desinfikovány
  • Speciální péči věnujeme vozům, na kterých pracujeme. Desinfikujeme již klíče, které nám předáváte. Všechny vozy, které vjedou do vnitřních prostor servisu, předem zdarma důkladně desinfikujeme ozonovým generátorem. Veškeré nářadí a plochy ve vašem autě, kterých se dotýkáme, desinfikujeme přípravky k tomu určenými

Věříme, že zodpovědným přístupem dokážeme přispět k zpomalení či zastavení šíření koronavirové infekce. O podobný přístup prosíme i naše zákazníky. Buďme k sobě ohleduplní.