Od pondělí 27. dubna 2020 je náš showroom znovu otevřen veřejnosti

Vážení zákazníci,

vzhledem k rozvolňování opatření týkajících se zastavení šíření nového koronaviru si vás dovolujeme informovat, že náš showroom je od 27. dubna 2020 znovu otevřen pro veřejnost ve své standardní provozní době od pondělí do pátku 9 – 17 hodin.

Prosíme vás o dodržování minimálních bezpečnostních rozestupů 2 metry a pohybování se po showroomu a v jeho bezprostřední blízkosti pouze s nasazenou rouškou. Chráníte tím sebe i nás. Pro váš komfort vám rádi nabídneme možnost desinfekce na ruce a po vyžádání i ochranné rukavice.

Náš showroom je čištěn ozónovým generátorem a každý den několikrát desinfikován jak na exponovaných místech, kterými jsou například vstupní dveře nebo prodejní pult, tak ve všech jeho zbývajících prostorách. Se zvýšenou pečlivostí tím dbáme na své i vaše zdraví a minimalizujeme tak riziko rozšíření nákazy virovým onemocněním COVID-19.

Nadále platí možnost vyzvedávat na našem showroomu telefonické, e-shopové nebo e-mailové objednávky.

Provoz servisu zůstává nepřerušen. Naše montáže probíhají za přísných hygienických opatření, před instalací probíhá kompletní dezinfekce vozidla ozónem.

Celá firma 1st M+H s. r. o. Vás žádá o zachování vzájemného respektu. Nastalou situaci se nevyplácí zlehčovat a podceňovat. Věříme, že se situace dostane co nejdříve do normálu.

Děkujeme všem za pochopení a zodpovědnost.

Za společnost 1st M+H s. r. o.

Michal Roud