Omezení provozu 16.03.2020 – do odvolání

Vážený zákazníku,

vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR si Vás dovolujeme informovat o našem omezeném provozu.

PROVOZ SERVISU NEPŘERUŠEN – na základě prozatimní výjimky z nařízení vlády ze dne 15.3.2020, které umožňuje a povoluje provoz autoservisů (vč. cest do/z nich) s dodržením max. počtu 30 lidí.

 

SHOWROOM je UZAVŘEN – možné pouze vyzvedávat telefonické, e-shopové nebo e-mailové objednávky.

Za hezkého počasí rádi sdělíme cestu k nejhezčí procházce v našem okolí (pro toho kdo nemá odvoz domů), popř. jsme schopni zapůjčit vždy vydezinfikovaný náhradní automobil (vždy na doptání předem) a za nepříznivého počasí máme k dispozici náš vestibul v 1. patře spolu s velkou venkovní terasou – tyto prostory jsou vám k dispozici během případného čekání na daný servis.

Zboží je možno objednat přes e-mail, telefon, E-shop – požadované zboží Vám připravíme a Vy si ho můžete vyzvednout (při dodržení našich bezpečnostních opatření – ochrana úst a nosu), na naší adrese Písecká 19, Plzeň.

Zároveň Vás prosíme o dodržování bezpečné vzdálenosti mezi dvěma osobami.

Již objednaní zákazníci nás mohou kontaktovat a probrat vše potřebné v rámci přistavení vozu do servisu, popř. pro přeobjednání termínu vzhledem k nastalým změnám. Naše montáže probíhají za přísných hygienických opatřeních,  před instalací probíhá komplexní dezinfekce vozidla ozonem. Vše se dozvíte, pakliže nám zavoláte, případně již objednané budeme kontaktovat.

O případných změnách Vás budeme informaovat.

Celá firma 1st M+H s. r. o. Vás žádá o zachování vzájemného respektu a úctě k nám všem.

Neměli bychom situaci zlehčovat a chovat se bezohledně k ostatním a zároveň věříme, že se situace dostane co nejdříve do normálu.

 

Děkujeme všem za pochopení a zodpovědnost.

 

Za společnost 1st M+H s. r. o.

Michal Roud.

 

Kontakty pro více informací:

Car Media Systems

Michal Bejček – 608 474 676

 

Specialista Chiptuning

Michal Roud – 608 474 646