motorka

Motoalarmy

Bojíte se o svoji motorku? V dnešní „divočině“ není divu… zabezpečte si svého dvoukolého miláčka a budete mít zase o něco klidnější život.

Produktové balíčky – ceny jsou včetně montáže do vozu a nastavení

Značkový motoalarm s plovoucím kódem (model roku 2012) – obsahuje 2ks dálkových ovladačů a polohový snímač s nastavitelnou citlivostí.

Blokování chodu motoru, proti-únosový režim, vyhledávání motocyklu, nouzová deaktivace PIN kódem, servisní režim, PANIK poplach

Motoalarm je určený pro motocykly, sněžné a vodní skútry s 12V napájecím napětím

TS MOTO pomocí náklonového snímače a poplachového vstupu sleduje stav motocyklu. Po jejich narušení systém hlásí poplach optickou (směrová světla) a zvukovou (siréna) signalizací.

Při zapnutí motoalarmu se aktivuje imobilizér, který přerušuje startovací okruh a tím zabraňuje neoprávněnému nastartování motocyklu. Motoalarm je ovládaný pomocí dálkového ovladače.

Motoalarm GT 970 vyniká malými rozměry. Je ovládán dálkovým ovládáním.

Motoalarm střeží vstup klíčku zapalování, spínač sedla či stojánku a má integrovaný náklonový detektor. Pro případ odpojení baterie je motoalarm zálohován vlastní baterií.

Veškerá elektronika, záložní baterie i siréna jsou integrovány v těle motoalarmu, které je chráněno proti stříkající vodě a vyniká velmi malými rozměry.

Motoalarm má imobilizační relé pro blokování funkcí motocyklu. Motoalarm GT-970 má velmi nízké hodnoty odběru proudu a speciální garážový režim, který při delší parkování významně šetří baterii (méně než 0,02mA).