Ostatní autoelektronika

Denní svícení, LED osvětlení, automatické rozsvěcení světel

Nechcete se už trápit myšlenkami na rozsvícení světel, ale naopak chcete dodržovat zákonnou povinnost s úsměvem na tváři?

Už nikdy se vám nestane, že na vás budou protijedoucí vozy blikat, aby jste si rozsvítili světla (ano, někdy to je upozornění na policejní kontroly… pozor na to). 🙂

Řešením jsou cenově velice dostupné moduly automatického rozsvěcení světel, kdy se po nastartování nemusíte o nic starat a světla se sama rozběhnou. Alternativním a také trochu designovým řešením jsou certifikovaná “LED denní světla”.

Jedná se buď o univerzální sady, v rámci kterých se dají vybrat všechny možné varianty, co do velikosti i tvarů. Můžete si také pořídit systémové řešení již přímo pro váš vůz a zajistit tak originální design.

Kompletní informace se dozvíte v sekci Denní svícení

Dálkové starty automobilů

Představte si mrazivé lednové ráno, kdy za ranního rozbřesku odjíždíte svým vozem do zaměstnání. Teplota skomírá hluboko pod bodem mrazu a vy byste dali cokoliv za to, mít auto co nejrychleji vyhřáté na příjemnou teplotu. S dálkovým startem iDataStart tomu můžete snadno předejít. Stačí jen s dostatečným předstihem z tepla domova aktivovat dálkový start motoru společně s vytápěním a drkotání zubů můžete nechat minulosti 🙂

Dálkový start můžete uplatnit i v horkých letních měsících, kdy jistě oceníte chladivé schopnosti klimatizace.

Kompletní informace se dozvíte v sekci Dálkové starty automobilů

Vyhřívání sedaček

Pro všechny, co si potrpí na kvalitně vyhřáté sedadlo ve svém autě, máme řešení. Umíme vyřešit vyhřívání nejen přídavným potahem na sedadlo tak instalací přímo pod textilní čalounění. S námi stačí už jen zmáčknout tlačítko a nechat zimu pouze za okny.

Kompletní informace se dozvíte v sekci Vyhřívání sedaček

Odpuzovače hlodavců

Myslíme si, že není potřeba tento typ produktu příliš rozvádět. Rozehřátý motor láká spoustu vymrzlých savců a nabádá je k úkrytu. No a ten si musí upravit k obrazu svému. Co kdyby tam bylo někde něco k snědku. 🙂 Už nikdy prokousané hadice, kabely od svíček a tlumení haupny. Hlodavci – nechte si zajít chuť!

Kompletní informace se dozvíte v sekci Odpuzovače hlodavců

vč. montáže od 990 Kč

Přihlašte se k odběru novinek a nepropásněte nové produkty, návody a také slevy!

Váš e-mail (vyžadováno)
Zajímám se o
Všechno
Chiptuning, válcová zkušebna, diagnostika, emise
Car audio, multimedia, tlumení, odhlučnění
Navigace
GPS monitoring, dohledové systémy
Nadstandartní dovybavení automobilů
Zabezpečení automobilů a motorek
Antiradary
Zabezpečení objektů a kamerové systémy
Vše pro karavany
Servis Klimatizací

V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů, kontaktujte našeho specialistu:

Michal Bejček