Využijte naší novou službu odvirování interiéru a klimatizace

Odvirování interiéru i klimatizace

Vzhledem ke zvýšené poptávce jsme nakoupili nejmodernější techniku, díky které vám můžeme nabídnout jedinečnou službu odvirování a desinfekce vašeho vozu včetně systému klimatizace.

Málokdo ví, že klimatizace ve vozidle potřebují pravidelný servis stejně jako zbytek Vašeho vozu. Pakliže tak nečiníte, zaděláváte si tím na pěkný průšvih a to nejen pro Vaši kapsu ale i pro Vaše zdraví! Zejména aktuální vývoj situace týkající se šíření viru COVID-19 si žádá zvýšenou pozornost při užívání vašeho vozu.

Odvirování interiéru provádíme ozónovým generátorem White 10000, který zajistí odstranění pachů, virů včetně koronavirů, plísní a choroboplodných zárodků. Po aplikaci se ozón sám rozloží na kyslík, nezbude po něm žádný zápach ani jiné pozůstatky. Čištění ozónem je plně ekologická metoda, která nezatěžuje životní prostředí.

Při vyšším stupni péče o vaši klimatizaci a interiér včetně odvirování a dezinfekce používáme mimo jiné techniky i špičkový systém Wynn’s, který aktivně desinfikuje klimatizační systém i interiér vozu pomocí ultrazvukové přeměny kapaliny Airco-Clean® na malé kapičky menší než 5 mikronů. Výhodou systému Wynn’s je i deodorace klimatizačního systému, tedy odstranění nežádoucích pachů, které mohou vznikat v důsledku kouření, převážení vašich domácích mazlíčků nebo konzumace potravin ve vašem voze.